راهبرد بازار؛ طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی در دستور کار مجلس

راهبرد بازار؛ طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی در دستور کار مجلس

زمان انتشار : 1400/05/24 - 09:40

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار سیاسی ایرنا، جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست «عبدالرضا مصری» آغاز شد.

بر اساس اظهارات عضو هیات رییسه مجلس رسیدگی به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی (ارجاعی از جلسه علنی) از برنامه های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

 همچنین در این جلسه ادامه رسیدگی به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از کمیسیون عمران در موردطرح انتزاع بخش ساختمان شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی و تشکیل «وزارت حمل و نقل» و «وزارت ساختمان، شهرسازی و آمایش سرزمین» و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نمایندگان در این جلسه گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان‌روا و مبادلات داخلی آن را مورد بررسی قرار می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در کمیسیون‌های تخصصی مجلس در حال بررسی است و  ساعت کار جلسه علنی امروز تا ساعت ۹:۳۰ خواهد بود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × 2 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ زمین ۲میلیون و ۷۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن تامین شد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از روابط عمومی سازمان ملی ...