راهبرد بازار؛ اعطای جایزه به چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی کشور

راهبرد بازار؛ اعطای جایزه به چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی کشور

زمان انتشار : 1400/05/24 - 13:08

اقتصاد ایران: پنجمین دوره انتخاب و تقدیر از چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی کشور همزمان با چهارمین همایش بین‌المللی و دوازدهمین کنگره ملی بیوتکنولوژی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادایران  به نقل از چهارمین همایش بین‌المللی و دوازدهمین کنگره ملی بیوتکنولوژی ایران، دکتر سیروس زینلی، رئیس انجمن بیوتکنولوژی ایران با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: برگزیدگان پنجمین دوره انتخاب چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی ایران که به روال دوره‌های قبل، همزمان با برپایی کنگره دوسالانه بیوتکنولوژی ایران معرفی می‌شوند، «جایزه دکتر کاظمی آشتیانی» را دریافت خواهند کرد. این جایزه به یادبود بنیانگذار فقید پژوهشگاه رویان و چهره ماندگار تحقیقات سلول‌های بنیادی ایران نامگذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: در پی فراخوان اعلام شده، نامزدهای جایزه «چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی کشور» از سوی اساتید حوزه بیوتکنولوژی و رشته‌های مرتبط به انجمن بیوتکنولوژی ایران معرفی شده‌اند. فعالیت ارزنده در زمینه توسعه زیست فناوری در کشور، حسن شهرت، روابط بین‌ الملل، توانمندی علمی و فعالیت ارزنده در زمینه تولید محصولات و خدمات زیست‏ فناوری از شاخص‌های انتخاب چهره تأثیر گذار بیوتکنولوژی است.

رئیس چهارمین همایش بین‌المللی و دوازدهمین کنگره ملی بیوتکنولوژی ایران خاطرنشان کرد: این همایش که سی و یکم مرداد تا دوم شهریورماه ۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار می‌شود، بزرگترین و شناخته شده ترین رخداد کشور در حوزه بیوتکنولوژی است که طی آن، تازه‌ترین یافته‌های تحقیقات بیوتکنولوژی با حضور جمعی از برجسته‌ترین اساتید و دانشمندان داخلی و خارجی ارائه و بررسی می‌شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده − 1 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ پرتاب یک ماهواره ایرانی به فضا در پائیز امسال

اقتصاد ایران: رئیس سازمان فضایی ایران با بیان اینکه یک ماهواره آماده پرتاب است، گفت: ...