راهبرد بازار؛ حمایت ۱۲ اتحادیه سراسری بخش روستایی از وزیر پیشنهادی کشاورزی

راهبرد بازار؛ حمایت ۱۲ اتحادیه سراسری بخش روستایی از وزیر پیشنهادی کشاورزی

زمان انتشار : 1400/05/24 - 22:03

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، در متن این بیانیه با بیان اینکه مدیریت بخش مهم و ‌حساس کشاورزی در این مقطع زمانی، نیازمند ایثار و از خودگذشتگی است، آمده است: امروزه توسعه بخش کشاورزی و تامین امنیت غذایی با مدیریت و راهبردی هوشمندانه و توجه به نقش‌آفرینی تشکل‌های تولیدکنندگان بخش کشاورزی دور از دسترس نیست.

در این بیانیه از قول این ۱۲ مدیرعامل تاکید شده است: ما به عنوان «تشکل‌های روستایی و ‌کشاورزی تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران» ضمن تقدیر از آیت الله سید ابراهیم رئیسی، درخواست داریم نمایندگان مردم در خانه ملت که درک مناسبی از وضعیت اقتصادی و بخش کشاورزی داشته و در دوره اخیر از هیچ مساعدتی دریغ نورزیده‌اند، در راستای عمل به وظیفه خطیر و تاریخی خود با رای قاطع و اول، فرصت بهره‌مندی از خدمات شایسته سید جواد ساداتی‌نژاد را در جایگاه مسوولیت وزارت جهاد کشاورزی فراهم کنند.

این بیانیه افزوده است: ساداتی‌نژاد به عنوان یک نیروی جهادی و انقلابی برخاسته از بطن جهاد سازندگی و متعلق به خانواده علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی کشور و با سابقه علمی، اجرایی و قانون‌گذاری است و در طول مدت محدود ریاست کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اثبات کرد از توانایی راهبردی برای مدیریت تحول آفرین بخش کشاورزی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، سیدجواد ساداتی نژاد (متولد اول تیرماه ۱۳۵۱، کاشان) عضو هیات علمی دانشگاه تهران است که ریاست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی را در مجلس یازدهم برعهده داشته است.

وی که دکترای آبخیزداری خود با گرایش هیدرولوژی را از دانشگاه دولتی مسکو دریافت کرده، در دولت دهم معاون پارلمانی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نه − هفت =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ حذف عوارض گمرکی اورآسیا برای کالاهای ایرانی

اقتصاد ایران: مدیر کنسرسیوم صادراتی ایران و اوراسیا با بیان اینکه از مهر ماه ۱۴۰۱ ...