راهبرد بازار؛ حضور وزرای پیشنهادی بهداشت و ارتباطات در کمیسیون اقتصادی

راهبرد بازار؛ حضور وزرای پیشنهادی بهداشت و ارتباطات در کمیسیون اقتصادی

زمان انتشار : 1400/05/25 - 15:34

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای پیشنهادی بهداشت و ارتباطات در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

غلامرضا مرحبا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه امروز (دوشنبه) کمیسیون اقتصادی گفت:  بهرام عین‌اللهی وزیر  پیشنهادی دولت سیزدهم برای تصدی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس، سوابق و برنامه های خود را برای مدیریت مجموعه وزارت بهداشت ارائه کرد.

وی افزود: اقتصاد سلامت، توزیع عادلانه امکانات پزشکی در مناطق مختلف کشور، ارسال پزشک به مناطق محروم، عدالت آموزشی و همچنین تجهیز بیمارستان های شهرستان‌ها از جمله محورهای مطرح شده در برنامه‌های وزیر پیشنهادی بهداشت بود. سپس نمایندگان نیز  موضوعات و سوالاتی را مطرح کرده و  آقای عین اللهی به آن پاسخ دادند.

نماینده مردم آستارا در مجلس ادامه داد: عیسی زارع‌پور وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت ارتباطات‌و فناوری‌ اطلاعات مهمان دیگر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بوده که با حضور در این جلسه به بیان سوابق و برنامه‌های خود پرداخت.

 سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: در ادامه جلسه نمایندگان دغدغه‌ها و سوالات خودشان را در خصوص توسعه فناورانه ارتباطات در کشور، استفاده از امکانات ارتباطی و همچنین شبکه ملی اطلاعات، نحوه مدیریت فضای مجازی و موتور جست و جو ملی و… مطرح کردند.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو + هفت =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ انتشار اندروید ۱۳ برای گوشی‌های پیکسل گوگل

جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید یک ماه زودتر از حد انتظار، از مرحله بتا خارج ...