راهبرد بازار؛ اصلاح نظام بانکی در برنامه دولت وجود دارد

راهبرد بازار؛ اصلاح نظام بانکی در برنامه دولت وجود دارد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۷

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادایران ،در ادامه جلسه علنی روز شنبه ۳۰ مرداد مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی کلیات برنامه‌ها و کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم، سید محمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز در موافقت با کلیات برنامه‌های دولت سیزدهم گفت: من می‌خواهم از برخی همکاران گلایه کنم. نباید سخنانی بگوئیم که رسانه های بیگانه سو استفاده کنند. برخی همکاران نباید سیاه نمایی کنند.

میرتاج الدینی گفت: دولت سیزدهم در شرایط سختی کار خود را آغاز کرده است، چه از جهت وجود پاندمی کرونا و چه از جهت وضعیت اقتصاد. تورم امروز ۴۴ درصد است و معیشت مردم سخت شده است. بدهی دولت بیش از یک و نیم برابر بودجه سالانه است.

وی افزود: برون رفت از این وضعیت، حرکتی جهادی و عالمانه می‌طلبد. دولت رئیسی براساس شایستگی‌ها، مردمی بودن، مدیریت جهادی و انقلابی، پاکدستی و فسادستیزی شکل گرفته است. جوانگرایی در این دولت به همراه نیروهای با تجربه و نخبه وجود دارند.

نماینده مردم تبریز گفت: در این دولت به امورات مهم جامعه تاکید شده است و اشتغال زایی، بهبود معیشت مردم و خوداتکایی در کالای اساسی جز برنامه های دولت است. من در برنامه‌های دولت اصلاح نظام بانکی را دیده ام. حل مشکل حاشیه نشین‌ها به همراه ساخت یک میلیون واحد مسکن و یک میلیون شغل در برنامه های دولت رئیسی وجود دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده − سیزده =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ بازار رمزارزها؛ آرام و بدون افت و خیز

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا، نوسانات بازار رمزارزها ...