راهبرد بازار؛ دستور العمل‌های بهداشتی در فرودگاه‌های پرترافیک بازبینی شود

راهبرد بازار؛ دستور العمل‌های بهداشتی در فرودگاه‌های پرترافیک بازبینی شود

زمان انتشار : 1400/06/07 - 16:04

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، «سیاوش امیرمکری»در پی افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های ویروس کرونا در کشور، ضمن تسلیت درگذشت کارکنان متخصص این شرکت، خواستار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا توسط کارکنان و اجرای اقدامات سخت گیرانه توسط مدیران و مسوولان مربوطه در تمامی رده‌های اداری برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا شد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها گفته است: انتظار دارم تا در ادامه اقدامات گسترده به عمل آمده در سطح فرودگاه‌ها و ستاد شرکت با مشارکت تمام بخش های مرتبط و دریافت مشورت از تمام اشخاص صاحب نظر، نحوه حضور کارکنان در محیط های کاری، غربالگری کارکنان در محیط های کاری خصوصا در حوزه های عملیاتی و فرودگاه های پرترافیک را بازبینی و چنانچه نیاز به اصلاح دارد پیشنهادهای لازم را ارایه کنید.

امیرمکری از تمام شاغلین حِرف مختلف شرکت فرودگاه‌ها خواست تا با وجود انجام واکسیناسیون مرحله دوم در روزهای اخیر همچنان در استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل های مرتبط کوشا باشند تا به لطف خداوند بسلامت از این روزهای سخت عبور کنیم.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، سرکشیک و متخصص برج مراقبت پرواز فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) روز گذشته براثر ابتلا به کرونا فوت شدند. این اتفاق در سه هفته گذشته در چندین فرودگاه کشور رخ داده است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

خراسان جنوبی رتبه اول طرح جهش تولید مسکن را کسب کرد

بیرجند – ایرنا – استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان با واگذاری زمین به ۲۸ ...