راهبرد بازار؛ خانه صنعت و معدن کرمانشاه امسال ۲۰۰ جواز تاسیس صادر کرد

راهبرد بازار؛ خانه صنعت و معدن کرمانشاه امسال ۲۰۰ جواز تاسیس صادر کرد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۴

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا؛ «فرهاد مرزی» روز سه‌شنبه در دیدار با رییس، اعضای هیأت مدیره خانه صنعت و معدن، صنعتگران و فعالان اقتصادی استان، از برقراری ارتباط خوب با دادگستری به عنوان یکی از اقدامات این تشکل یاد کرد و افزود: به دنبال این ارتباط موفق شدیم در سه سال گذشته یک مرکز اقتصاد قضایی واقع در سه راه مسکن راه اندازی و تجهیز کرده و در اختیار دادگستری قرار دهیم که قضات و پرسنل دادگستری در این محل فعالیت دارند.

وی یادآور شد، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یکی دیگر از اقدامات موثر این مرکز با توجه و حمایت استانداری کرمانشاه بوده است.

دبیرخانه صنعت و معدن استان کرمانشاه ادامه داد: در کمیسیون پیشگیری از وقوع جرم سه نفر از اعضای خانه صنعت عضو هستند و برای دفاع به حق از واحدهای صنعتی تلاش می شود.

مرزی به برگزاری نمایشگاه دائمی صنایع استان اشاره کرد و گفت: از همین نمایشگاه یک کتابچه سیمای صنعت در ۲ هزار نسخه در سال جاری به چاپ رسید، از سوی دیگر دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه را ایجاد کردیم و توانستیم  ارتباط با دانشگاه را قوی کنیم.

به گفته وی، به دنبال توافقی که خانه صنعت و معدن با کارخانجات انجام شد با ۱۲ کارخانه برای آموزش ضمن کار قرارداد بستیم و توانستیم از یک مجتمع آموزشی فنی حرفه ای مجوز بگیریم و از بهمن گذشته آموزش به صورت مجازی برقرار شد.

وی از وجود ۱۱ انجمن تخصصی خبر داد که روسای آن عضو هیات مدیره خانه صنعت و معدن هستند و هرکدام تشکیلات جداگانه ای دارند.

او در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: یکی از علل موفقیت تشکل این است که اعضای هیات مدیره همدل و همصدا هستند و تضاد فکری وجود ندارد و این امر موجب پیشرفت و تعالی این تشکل شده است.

استاندار کرمانشاه در بدترین شرایط با بودجه های اندک مشکلات را مدیریت کرد

در ادامه رییس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه نیز اظهار داشت: در جریان زلزله مهیب سرپل ذهاب، شاهد زحمات و پیگیری مستمر استاندار بودیم و در عرض ۲ سال کمک های ملت و دولت ایران به سوی این استان روانه شد.

«جهانبخش شکری» با بیان اینکه ردپای استاندار کرمانشاه در رسیدگی به بحران ها همچون سیل و زلزله و کرونا پررنگ بوده و هست، افزود: استاندار کرمانشاه در بدترین شرایط با بودجه های اندک مشکلات را مدیریت کرد و امانتدار خوبی برای استان ما است.

استان کرمانشاه با بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت بیش از هزار واحد تولیدی و صنعتی با اشتغالزایی بیش از ۳۰هزار نفر دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هشت − 2 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ابلاغ دستورالعمل بسته حمایت از صادرات غیر نفتی سال ۱۴۰۰

  به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز دوشنبه ایرنا از سازمان ...