راهبرد بازار؛ واکسیناسیون صنوف نانوایی و میادین میوه و تره بار رشت آغاز شد

راهبرد بازار؛ واکسیناسیون صنوف نانوایی و میادین میوه و تره بار رشت آغاز شد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۵:۱۰

حمید انزانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با همکاری و هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان رشت ، واکسیناسیون افراد شاغل در صنوف نانوایی و میادین میوه و تره بار رشت آغاز شد و همه شاغلان این ۲ صنف، واکسینه می شوند.

وی افزود: یکی از دغدغه های مهم مردم واکسینه شدن اصنافی است که رابطه مستقیم با تولیدات و محصولات غذایی و خوراکی دارند که از مهمترین آن، صنف نانوایان و میادین میوه و تره بار است که خوشبختانه واکسیناسیون این ۲ صنف در رشت آغاز شد.

نایب رئیس اول اتاق اصناف گیلان ادامه داد: با توجه به هماهنگی های انجام شده، محلی در میادین میوه و تره‌بار در نظرگرفته شده تا با حضور ماموران مرکز بهداشت، کار واکسیناسیون افراد شاغل در این صنف انجام شود و افراد شاغل در نانوایی نیز در محل حسینیه نانواییان رشت واکسینه می شوند.

انزانی همچنین از برنامه واکسیناسیون چند صنف دیگر در رشت خبرداد و بیان کرد: با هماهنگی های انجام شده، مجوز واکسیناسیون آرایشگاه های زنانه و مردانه در رشت نیز صادر شده و طی همین هفته کار واکسیناسیون این صنف نیز آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون افراد شاغل در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای نیز صادر شده و به احتمال فراوان، واکسیناسیون این گروه نیز طی هفته آینده انجام خواهد شد که پس از آن نیز، واکسیناسیون سایر مشاغل انجام می شود.

انزانی در ادامه گفت: با وجود اینکه در شهرستان رشت حدود ۳۵ هزار واحد با پروانه بهره برداری در شغل ها و حرفه های مختلف مشغول به کار هستند، بیش از ۲ هزار نفر در میادین میوه و تره بار و همچنین حدود چهار هزار نفر در نانوایی های رشت مشغول بکارند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 + دو =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ابلاغ دستورالعمل بسته حمایت از صادرات غیر نفتی سال ۱۴۰۰

  به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز دوشنبه ایرنا از سازمان ...