راهبرد بازار؛ ایستگاه پمپاژ کشاورزی هلیلان امسال بهره برداری می شود

راهبرد بازار؛ ایستگاه پمپاژ کشاورزی هلیلان امسال بهره برداری می شود

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۱

سیدجواد ساداتی نژاد روز پنجشنبه در بدو ورود به ایلام در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وزارت جهاد کشاورزی برای تکمیل سد چناره شهرستان چرداول نیز برنامه‌های دارد و امیدواریم این طرح نیز با تزریق اعنبار در اسرع وقت به اتمام برسد.

وی با اشاره به طرح های کشاورزی شهرستان ملکشاهی نیز افزود: از طرح ها و پمپاژهای مورد نیاز این شهرستان نیز بازدید و در اسرع وقت با اهتمام و هماهنگی وزارت نیرو راه اندازی می شوند.

وزیر جهاد کشاورزی به طرح کلان استان در حوزه کشاورزی اشاره کرد و یادآور شد: طرح ۵۵۰ هزار هکتاری ، سامانه گرمسیری و غیر گرمسیری از مهم‌ترین طرح‌های حوزه کشاورزی استان است که دولت برای تزریق اعتبار و اتمام این طرح‌ها نیز اهتمام ویژه دارد.

ساداتی نژاد تاکید کرد: امروز همچنین از مهم ترین طرح های نیمه تمام استان در حوزه کشاورزی بازدید و پس از بازدید از طرح‌ها اعتبارات لازم در نظر گرفته شده و برای تکمیل طرح‌ها در شورای اداری با حضور رییس جمهوری این طرح ها مصوب خواهد شد.

وی ادامه داد: دولت و وزارت جهاد کشاورزی به دلیل اینکه ایلام قطب کشاورزی و منابع طبیعی در کشور است، به این استان توجه ویژه دارد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، حضور در مزار شهدای گمنام شهر ایلام، بازدید از سد چناره و باغات شهرستان چرداول، بازدید از ایستگاه پمپاژ کشاورزی کهره – داجیوند و مجمتع گلخانه کوثر در شهرستان هلیلان از جمله برنامه های وزیر جهاد کشاورزی در سفر به ایلام است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × 3 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ توزیع تخم‌مرغ با نرخ مصوب در ۳ هزار فروشگاه شهر تهران

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز چهارشنبه ایرنا، «محسن مردی» در ...