راهبرد بازار؛ کاهش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما در اردبیل و استان‌های ساحلی دریای خزر

راهبرد بازار؛ کاهش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما در اردبیل و استان‌های ساحلی دریای خزر

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۷

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز جمعه ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، «امین حسین نقشینه» افزود: امروز و فردا در برخی نقاط از شمال استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و جنوب سیستان و شرق و جنوب هرمزگان افزایش ابر، گاهی بارش باران، رگبار، رعد و برق و افزایش باد شدید را پیش بینی می‌کنیم و همین شرایط یکشنبه در گیلان، مازندران و گلستان و دوشنبه در شرق اردبیل و گیلان رخ خواهد داد.

وی ادامه داد: سه شنبه در برخی نقاط از شمال غرب و سواحل دریای خزر افزاش ابر، بارش باران و رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید را پیش بینی کرده‌ایم همچنین امروز برای شمال غرب و یکشنبه درشمال شرق و جنوب غرب و مرکز کشور و دوشنبه در نوار شرقی ایران در برخی ساعت ها افزایش سرعت وزش باد خواهیم داشت که می‌تواند موجب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت دید شود.

کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: فردا در اردبیل و استان‌های ساحلی دریای خزر کاهش ۶ تا ۱۰ درجه ای دما خواهیم داشت یکشنبه استان‌های شمال شرق کشور ۹ تا ۱۲ درجه کاهش دما خواهند داشت.

نقشینه افزود: از امروز تا یکشنبه دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود و هشدار سطح زرد برای دریای خزر صادر شده است و از اواخر وقت شنبه تا دو شنبه خلیج فارس مواج و متلاطم می شود و هشدار سطح نارنجی برای خلیج فارس صادر شده است.

وی گفت: تهران طی سه روز آینده آسمانی صاف و تا قسمتی ابری خواهد داشت و بیششینه دمای تهران ۳۳ و فردا ۳۴ درجه خواهد بود و کمینه دما ۲۳ و در شمیرانات به ۲۰ درجه خواهد رسید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 + 8 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ترافیک سنگین در برخی ورودی‌های تهران

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا از مرکز یاد ...