راهبرد بازار؛ ممبینی:استان ها منبع خلق منابع و مجری اهداف کلان ملی باشند

راهبرد بازار؛ ممبینی:استان ها منبع خلق منابع و مجری اهداف کلان ملی باشند

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۶:۰۹

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از چهارشنبه شب ایرنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه، مراسم تودیع و معارفه معاون جدید توسعه مدیریت، امور مجلس و استان ها با حضور  رحیم ممبینی معاون کل سازمان برنامه و بودجه، افقهی مشاور رییس و رییس حوزه ریاست سازمان ،رمضانپورنرگسی معاون پیشین مجلس و توسعه منطقه ای و فروزان مهر معاون جدید توسعه مدیریت، امور مجلس و استان های سازمان برنامه و بودجه، و با حضور روسای امور هر دو معاونت سابق برگزار شد.

ممبینی با یادآوری اینکه اساس کار ما خدمت به مردم است، تصریح کرد: خروجی همه کارها و تغییرات و تمام هم و غم ما خشنودی خدا باشد و این مهم جزء با خدمت به مردم حاصل نمی شود و حضور ما در مسئولیت ها و لحظه به لحظه زندگی ما امتحان است مراقب باشیم در پیشگاه خداوند نمره قبولی بگیریم.

وی با یادآوری اینکه منابع انسانی حرمت دارد، گفت: تمام انسان ها برای ما عزیز هستند و رعایت حرمت انسان ها بسیار مقدس است با تمام توان، سعی و کوشش حرمت و نگاه عادلانه به منابع انسانی داشته باشیم البته توجه به اولویت های کاری دیگر نیز باید در دستور کار قرار بگیرید.

معاون کل سازمان برنامه و بودجه با اشاره به دیگر اولویت معاون توسعه مدیریت، امور مجلس و استان های سازمان، افزود:  حرکت میدانی تمام فعالیت ها و سیاست های کلان، استان ها است.

ممبینی در ادامه از زحمات خانم اربابی و رمضانپور نرگسی که سال ها در سازمان انجام وظیفه کردند قدردانی کرد و قبول مسئولیت توسط آقای فروزان مهر در سمت معاونت توسعه مدیریت، امور مجلس و استان ها را بسیار مبارک برای اتخاذ تصمیمات مهم و تاثیرگذار و منشاء تغییرات مثبت و اثرگذار در بهبود شرایط ارزیابی کرد.

در ادامه این جلسه افقهی مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس حوزه ریاست سازمان با اشاره به سوابق اجرایی آقای فروزانمهر گفت:تجربه تصدی استانداری استان مهم و بزرگی مانند خراسان رضوی،معاونت اقتصادی وزارت کشور و تصدی معاونت اداری-مالی قوه قضاییه از برجستگی های ممتاز فروزانمهر است که ایشان را که از بدنه سازمان برنامه و بودجه نیز هستند بسیار شاخص نموده و موفقیت در راهبری معاونت تازه تشکیل شده را به لطف خدا تضمین می کند که البته در این بین، اخذ موافقت رئیس محترم قوه قضاییه برای خدمت ایشان در سازمان سخت بود.

افقهی گفت:در این بین من به عنوان مطرح کننده صدای کارکنان شریف و انصافا خوش استعداد سازمان برنامه و بودجه کشور خدمت جناب فروزانمهر عرض می کنم که متاسفانه علیرغم تلاشهای گسترده همه مسوولان ،تاکنون از ناحیه جبران خدمات همکاران ،استفاده از ظرفیتهای قانونی فراوانی که سازمان همانند بسیاری از سازمانهای مشابه می توانسته برای حقوق و مزایای کارکنان خود درنظر بگیرد و نیز خدمات رفاهی مناسب قابل ارائه، غفلتهای فراوانی در این خصوص شده است که امیدوارم با درایت و تجربه جنابعالی این نقیصه مهم برطرف شود و همکاران ارجمند سازمان در این خصوص به سطح مطلوب تری دست یابند.

افقهی افزود :تقریبا در همه سازمانها و وزارتخانه هایی که دکتر میرکاظمی مسئولیت داشته اند،از بعد رسیدگی به رفاهی کارکنان همیشه زبانزد بوده که ان شاالله در سازمان برنامه هم این موضوع تکرار شود.در این جلسه فروزان مهر معاون جدید توسعه مدیریت، امور مجلس و استان ها نیز با اشاره به اینکه دولت سیزدهم دولت حفظ کرامت انسان ها است، گفت: حفظ کرامت انسان ها اولویت کار ما است و تمام تلاش و برنامه ها برای تحقق این مهم است.

وی تصریح کرد: برخی جداول در بودجه سال های گذشته و اتخاذ سیاست ها دست استان ها را برای تحول و توسعه بسته است. لذا از ظرفیت استان ها و جایگاه استان ها با توجه به آمایش سرزمین و همچنین استفاده از ظرفیت تسهیلات بانکی، صندوق توسعه ملی و سرمایه گذاری های خارجی برای توسعه همه جانبه استان ها و شهرستان ها استفاده می شود چرا که عدم تعادل منطقه ای، مشکلاتی را بوجود آورده است از تمام ظرفیت ها و پتانسیل برای بهبود شرایط استفاده می شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هجده − 12 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ این گروه بالاترین یارانه را سال آینده می‌گیرند

رحیم زارع با اشاره به پرداخت یارانه در بودجه سال ۱۴۰۱ گفت: ۸۰ میلیون جمعیت یارانه ...