بهترین مرکز تعمیر پرینتر Hp اچ پی

پرینتر یا چاپگر از مهمترین وسایل اداری می باشد که پس از استفاده احتیاج به سرویس و نگهداری دارد.شرکت اچ پی یکی از معتبرترین تولیدکنندگان پرینتر است.

هیولِت پاکارد (به انگلیسی: Hewlett-Packard) یا به اختصار اِچ پی (HP) یک شرکت آمریکایی چند ملیتی فناوری اطلاعات است. ساختمان مرکزی این شرکت در دره سیلیکون در ایالت کالیفرنیا در آمریکا واقع شده‌است. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری اطلاعات است و تقریباً در تمامی کشورها فعالیت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار این وسیله اداری در انواع مختلفی و با کاربرهایی گوناگونی وجود دارند.

پرینتر ها برای چاپ متن یا تصویر بر روی کاغذ استفاده می شوند. ولی این نقطه اشتراک چاپگرها به معنی یکسان بودن تمام پرینتر ها نیست. چیزی که باید در ابتدا مورد توجه قرار گیرد ، رنگی بودن یا نبودن چاپگر هاست. اولین چیزی که در تقسیم بندی پرینترها لحاظ می شود ، همین موضوع رنگ است. پس از آن ، چگونگی عملکرد و تکنولوژی چاپ پرینتر ها بررسی خواهد شد .

انواع پرینتر Hp اچ پی بر اساس قابلیت چاپ رنگی یا سیاه و سفید

یکی از ساده ترین راه های تقسیم این دستگاه، جداسازی آن بر اساس قابلیت چاپ اسناد رنگی یا سیاه و سفید است. به عبارتی دیگر، انواع پرینتر های مختلف را می توان به دو دسته «سیاه و سفید» و «رنگی» تقسیم کرد.

پرینترهای سیاه و سفید مناسب جهت چاپ اسنادی هستند که فقط با متن، نقشه یا متون دیگری از این دست سر و کار دارند اما پرینترهای رنگی علاوه بر چاپ متن، برای چاپ عکس و تصویر نیز مناسب هستند.

پرینترهای جوهرافشان سیاه و سفید، جهت چاپ اسناد، صرفاً از یک کارتریج برای جوهر سیاه استفاده می کنند لیکن پرینترهای جوهر افشان رنگی، حداقل از سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی استفاده میکنند. به برخی از پرینترها جهت خروجی بهتر، دو رنگ دیگر اضافه می کنند و با داشتن ۶ رنگ، چاپ با کیفیت تری را انجام می دهند.

در میان انواع پرینتر، پرینترهای لیزری آندسته از پرینترهایی هستند که جهت چاپ از جوهر استفاده نمیکنند. کارتریج آنها از پودرهای مخصوص سیاه و رنگی انباشته شده که توسط مکانیزم خاص و منحصر به فردی ، و با استفاده از ذرات معناطیسی و غلطک های خاص ، عملیات پرینت را انجام می دهند.

بطورکلی انواع پرینترها عبارتنداز:

پرینترجوهرافشان Hp  اچ پی

پرینترلیزری Hp  اچ پی

پرینترلیزری رنگی Hp  اچ پی

پرینترعکاسی Hp  اچ پی

پرینترچندمنظوره Hp  اچ پی

پرینتربافرمت بزرگ Hp  اچ پی

پرینترضربه ای ماتریس نقطه ای Hp  اچ پی

پرینترحرارتی Hp  اچ پی

پرینترقلمی Hp  اچ پی

پرینتربازبینی Hp  اچ پی

پرینترصنعتی Hp  اچ پی

پرینترنشانه گذاری وکارت Hp  اچ پی

پرینتربارکد Hp  اچ پی

پرینتربرچسب Hp  اچ پی

مهمترین مراکز تعمیر، فروش و عرضه پرینتر در تهران شامل

خیابان ایرانشهر حدفاصل کریمخان و و انقلاب

خیابان ولیعصر حدفاصل میدان ولیعصر و خیابان انقلاب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا