سایپا قهرمان جام شهدا شد

سایپا با برتری سه بر یک مقابل شاهین شهرداری بوشهر به عنوان قهرمانی جام شهدا دست یافت.

دیدار فینال دو تیم سایپا و شاهین بوشهر در چارچوب مسابقات جام شهدا در ورزشگاه شهر قدس برگزار شد و این بازی با برتری سه بر یک نارنجی‌پوشان به پایان رسید و سایپا موفق شد به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کند.

گل‌ها: محمدرضا سلیمانی (دقیقه ۶)، محمد شریفی (دقیقه ۵۹) و امیرحسین حسین‌زاده (دقیقه ۶۸) برای سایپا و بهمن سالاری (دقیقه ۱۹) برای شاهین بوشهر

نیمه نخست

دقایق نخست این بازی متعادل پیش رفت و دو تیم موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای را خلق کردند.

اولین گل این بازی در دقیقه ۶ و توسط تیم سایپا به ثمر رسید. ارسال از سمت راست رضا جعفری در محوطه جریمه شاهین شهرداری بوشهر با ضربه سر محمدرضا سلیمانی همراه شد تا اولین گل این بازی به ثمر برسد.

بعد از این گل باز هم دو تیم به حملات خود ادامه دادند اما شاهین بوشهر در دقیقه ۱۹ توانست بازی را به تساوی بکشاند. حسین مالکی با حضور در سمت چپ محوطه جریمه و با یک پاس کات‌بک، بهمن سالاری را صاحب موقعیت کرد و او نیز با ضربه پای راست راست دروازه تیم سایپا را باز کرد.

بعد از این گل بازی به تعادل کشیده شد و موقعیت خطرناک دیگری در نیمه اول ایجاد نشد و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نیمه دوم

نیمه دوم این بازی با حملات سایپا آغاز شد و در اوایل این نیمه، در چندین موقعیت شاگردان ابراهیم صادقی دروازه شاهین بوشهر را تهدید کردند که هیچ کدام از آن‌ها به نتیجه‌ای نرسید.

در دقیقه ۵۹ بازی و در محوطه جریمه تیم شاهین بوشهر، معین عباسیان با برخورد ارسالش به دست بازیکن تیم شاهین بوشهر، سایپا را صاحب ضربه پنالتی کرد و محمد شریفی موفق شد در ثانیه‌های اول حضورش در زمین، سایپا را دو بر یک پیش بیندازد.

بعد از پیش افتادن سایپا در بازی، شاهین بوشهر قصد جبران نتیجه را داشت و در دقیقه ۶۳ موقعیت خطرناکی را ایجاد کرد اما ضربه سر حسین مالکی با اختلافی کم از دروازه سایپا به بیرون رفت.

در جریان حملات شاهین بوشهر، تیم سایپا گل سوم را به ثمر رساند. امیرحسین حسین زاده در دقیقه ۶۸ با حمله همه جانبه تیم سایپا در محوطه جریمه شاهین بوشهر، موفق شد گل سوم نارنجی‌پوشان را به ثبت برساند.

در ادامه گل سوم سایپا به شاهین بوشهر، شاگردان عبدالله ویسی نتوانستند کاری از پیش ببرند و این تیم سایپا بود که توپ و میدان را در اختیار و با حملات خود دروازه تیم شاهین بوشهر را تهدید می‌کرد.

در نهایت این بازی با نتیجه سه بر یک به سود سایپا به پایان رسید و این تیم عنوان قهرمانی جام شهدا را از آن خود کرد.

ترکیب شاهین شهرداری بوشهر: ماکسیم کوویلیتایا، پیمان شیرزادی، مرتضی غلامعلی تبار، بهروز نوروزی فرد، حسن نجفی، امیرحسین موسی‌زاده، صادق بارانی، میلاد صارمی، حسین مالکی، ابوذر صفرزاده، بهمن سالاری

ترکیب سایپا: حامد فلاح زاده (دقیقه ۴۵- احمد گوهری)، مصطفی نائیج پور، مهیار جباری، دانیال جهانبخش (دقیقه ۵۳- آرمان رمضانی)، سید ابوالفضل جلالی، سعید بیگی ( دقیقه ۵۷- امیرحسین حسین‌زاده)، فرشاد هاشمی (دقیقه ۵۷- محمد شریفی)، مجید علیاری، معین عباسیان، رضا جعفری و محمدرضا سلیمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا