راهبرد بازار؛ تقویت بازرسی‌های فرودگاه‌ها در ترمینال‌ها و رمپ پروازی

راهبرد بازار؛ تقویت بازرسی‌های فرودگاه‌ها در ترمینال‌ها و رمپ پروازی

زمان انتشار : 1399/12/15 - 20:50

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روزجمعه ایرنا از سازمان هواپیمایی کشوری، «محمد حسن ذیبخش» با اشاره به خنثی سازی هواپیما ربایی در مسیر اهواز – مشهد گفت: عامل هواپیماربایی بازداشت شده است.
وی ادامه داد: پرواز ۳۳۴ شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از نوع فوکر ۱۰۰ در مسیر اهواز به مشهد در موقعیت اصفهان تهدید به بمب گذاری شد و پرواز به سرعت در ساعت ۲۲:۴۰ به فرودگاه اصفهان تغییر مسیر داد. 
ذیبخش با بیان اینکه این پرواز ۶۳ مسافر ‌و ۹ خدمه پرواز داشت افزود: خلبان ضمن اعلام وضعیت فوق العاده درخواست فرود در اصفهان داشت که بدون مشکل  فرود آمد و سپس هواپیما به منطقه امن هدایت و مسافران پیاده شدند. 
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: با اقدام به موقع نیروهای امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هواپیما ربایان دستگیر شدند و هواپیما مورد بازرسی امنیتی قرار گرفت و همچنین در دستوری ویژه بازرسی‌های فرودگاه ها در ترمینال‌ها و  رمپ پروازی به خصوص در فرودگاه اهواز تقویت شد.
ذیبخش افزود: سازمان هواپیمایی کشوری به این وسیله مراتب قدردانی از زحمات ارزشمند گارد امنیت پرواز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حفاظت از جان مسافران، خدمه پرواز و خنثی سازی توطئه هواپیماربایی در پرواز مذکور را اعلام می‌دارد.

x

این مطالب را نیز ببینید!

ترافیک سنگین در محور چالوس، هراز و آزادراه قزوین – رشت

تهران – ایرنا – مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در دومین روز از ...