قیمت روز خودرو؛ بازگشت پراید به کانال ۵۰ میلیونی

بازار خودرو امروز همچنان در شوک افزایش قیمت روز گذشته به سر می‌برد. قیمت‌ها روند هماهنگی ندارند و بعضی صعود دیروز را ادامه می‌دهند و بعضی رو به کاهش قیمت گذاشته‌اند.

امروز در بین محصولات ایران خودرو رانا از همه بیشتر ارزان شده و دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کاهش قیمت دارد، در طرف مقابل دنا پلاس توربو با افزایش سه میلیونی بیشترین گرانی را به نام خود ثبت کرده. امروز در بین محصولات سایپا شاهد بازگشت قیمت پراید به کانال ۵۰ میلیونی هستیم. تغییری در قیمت بقیه محصولات سایپا پیش نیامده و قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو ثابت مانده است. در طرف مقابل انواع خودرو جک از سری محصولات کرمان‌موتور به افزایش قیمت خود ادامه می‌دهند.

قیمت روز محصولات ایران خودرو پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ 

امروز محصولات ایران خودرو راهشان را از یک دیگر جدا کرده‌اند. بعضی همان روند قبلی افزایش قیمت را ادامه می‌دهند و بعضی دیگر کمی کاهش قیمت دارند. مثلا امروز سمند LX در بازار با یک میلیون تومان افزایش قیمت در ادامه روند پیشین به ۸۲ میلیون تومان رسیده است. در طرف مقابل سمند EF۷ امروز یک میلیون ارزان شده و ۹۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX در بازار با یک میلیون تومان افزایش نسبت به روز گذشته حالا به ۷۶ میلیون تومان رسیده است. امروز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوزه افزایش قیمت کمتری را تجربه کرده و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ SLX تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده و امروز هم ۸۷ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

پژو پارس که دیروز به نزدیکی مرز ۱۰۰ میلیون رسیده بود، امروز سر جایش متوقف شد و حالا با همان قیمت قبلی ۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در بازار فروخته می‌شود. در طرف مقابل رانا کلی قیمت را پایین آورده و بیشترین کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو را به نام خود ثبت کرده است. قیمت روز رانا در حال حاضر با کاهش دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، روی ۷۸ میلیون تومان قرار دارد.

امروز دنا معمولی تیپ ۲ در بازار دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۱۷ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس توربو وضعیت مشابهی دارد و در بازار با افزایش قیمت سه میلیونی، بیشترین گرانی امروز در بین محصولات ایران خودرو را به نام خود ثبت کرده. طوری که قیمت روز دنا پلاس توربو به ۱۷۹ میلیون تومان رسیده و این در حالی است که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول تنها ۹۰ میلیون تومان است. قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است: 

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان۵۳,۳۰۰,۰۰۰۵۳,۳۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۸۲,۰۰۰,۰۰۰۸۱,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۹۰,۰۰۰,۰۰۰۹۱,۰۰۰,۰۰۰ حاشیه بازار
پژو GLX 405۷۶,۰۰۰,۰۰۰۷۵,۰۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز۷۸,۰۰۰,۰۰۰۷۷,۵۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۸۷,۰۰۰,۰۰۰۸۷,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۹۹,۵۰۰,۰۰۰۹۹,۵۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۸۴,۰۰۰,۰۰۰۸۵,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰۹۹,۵۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوقدار۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰۹۹,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۷۸,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۵۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده‌ای۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک۱۶۶,۰۰۰,۰۰۰۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار

قیمت روز محصولات سایپا پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ 

امروز قیمت محصولات سایپا نسبت به دیروز تغییری نکرده و تقریبا با همان قیمت‌های قبلی در بازار خرید و فروش می‌شود. قیمت روز ساینا مثل قبل ۵۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و دو میلیون ۳۰۰ هزار تومان بالای قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. تیبا صندوق‌دار بدون تغییر نسبت به روز گذشته همچنان ۵۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و تیبا ۲ با قیمت ۵۷ میلیون تومان فروخته می‌شود. این در حالی است که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود هفت میلیون کمتر و ۵۰ میلیون تومان است.   قیمت روز پراید پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ امروز تنها تغییر قیمت در  بین انواع پراید، مربوط به پراید هاچ‌بک است. قیمت روز سایپا ۱۱۱ در بازار خودرو امروز با افزایش ۸۰۰ هزار تومانی دوباره به کانال ۵۰ میلیون برگشت. امروز پراید ۱۳۱ بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. پراید وانت وضعیت مشابهی دارد و قیمت روز سایپا ۱۵۱ روی ۴۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ایستاده است.   قیمت روز محصولات سایپا پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ماه ۹۸ مطابق جدول زیر است: 

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰۴۹,۲۰۰,۰۰۰۳۹,۶۸۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱۴۴,۵۰۰,۰۰۰۴۴,۵۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱۴۴,۳۰۰,۰۰۰۴۴,۳۰۰,۰۰۰۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار۵۱,۴۰۰,۰۰۰۵۱,۴۰۰,۰۰۰۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۷,۰۰۰,۰۰۰۵۷,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۸,۲۰۰,۰۰۰۵۸,۲۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ 

امروز قیمت محصولات مدیران‌خودرو در بازار تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. همچنان MVM ۳۱۵ هاچ‌بک با حدود ۱۵ میلیون تومان اختلاف نسبت به کارخانه و با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

قیمت روز MVM X۲۲ در بازار تقریبا شش میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه است. برای مثال MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار ۱۵۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که مدیران خودرو قیمت این محصول را ۱۶۲ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. همچنین MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار حدود ۱۸۹ میلیون تومان قیمت دارد و از قیمت کارخانه شش میلیون ارزان‌تر فروخته می‌شود.  

امروز MVM X۳۳ در بازار حدود ۱۳ میلیون تومان پایین‌تر از قیمت کارخانه و با قیمت ۲۲۳ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است: 

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک۱۸۹,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳۲۲۳,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ 

قیمت روز انواع جک از سری محصولات کرمان موتور به افزایش عجیب و غریب روز گذشته خود ادامه می‌دهد. طوری که امروز جک S۳ در بازار پنج میلیون تومان دیگر افزایش پیدا کرده و به ۱۹۵ میلیون تومان رسیده است. در حال حاضر فاصله قیمت بازار و کارخانه برای جک S۳ به ۱۵ میلیون تومان کاهش پیدا کرده.

جک S۵ افزایش قیمت کمتری را پشت سر گذاشته و امروز در بازار دو میلیون تومان گران‌تر و حدود ۲۸۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. در طرف مقابل جک J۴ تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده و همچنان ۱۴۸ میلیون تومان است. کارخانه کرمان موتور این ماشین را دو میلیون تومان بیشتر و حدود ۱۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری کرده. قیمت روز محصولات کرمان موتور پنج‌‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است: 

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت روز گذشته(تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰۲۷۸,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا