راهبرد بازار؛ کاهش نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

راهبرد بازار؛ کاهش نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۱:۲۶

اقتصاد ایران: نرخ ارز در بازار متشکل ارز ایران امروز یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادایران ، روز معاملاتی بازار متشکل ارز ایران در نهم آبان، میانگین وزنی نرخ دلار با ۰.۷۳ درصد کاهش نسبت به روز معاملاتی قبل، ۲۶ هزار و ۴۴۶ تومان شد.

در جلسه معاملاتی یکشنبه، اسکناس دلار کار خود را با نرخ ۲۶ هزار و ۵۴۶ تومان آغاز کرد و در پایان ساعت معاملات به نرخ ۲۶ هزار و ۳۹۳ تومان رسید که بررسی ارقام معاملاتی روزانه، نرخ میانگین وزنی ۲۶ هزار و ۴۴۶ تومان به ازای هر دلار و کاهش ۰.۷۳ درصدی این نرخ نسبت به روز معاملاتی قبل را نشان می‌دهد.

امروز نماد معاملاتی یورو کار خود را با نرخ ۳۰ هزار و ۶۹۴ تومان شروع کرد و در پایان جلسه معاملاتی، نرخ هر یورو به رقم ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. به این ترتیب نرخ میانگین وزنی اسکناس یورو در معاملات امروز این بازار با ۰.۸۹ درصد کاهش نسبت به روز شنبه، ۳۰ هزار و ۴۵۵ تومان بوده است.

در معاملات امروز اسکناس دلار در پایین‌ترین نرخ خود با رقم ۲۶ هزار و ۳۱۰ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۶ هزار و ۶۵۰ تومان معامله شد. هر یورو نیز در پایین‌ترین و بالاترین نرخ معاملاتی خود به ترتیب با قیمت‌های ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان و ۳۰ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد.

همچنین حجم معاملات دلار و یورو در این روز به ترتیب ۸ میلیون و ۵۲۵ هزار و ۴۰۰ دلار و ۱ میلیون و ۴۹۵ هزار و ۷۰۰ یورو بود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

19 − 10 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ پیش بینی قیمت دلار در آستانه مذاکرات

اقتصاد ایران: در آخرین روز هفته، روند افزایشی دلار متوقف شد و این ارز نتوانست ...