اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون رونمایی شد

اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون رونمایی شد

زمان انتشار : 1398/05/10 - 15:24

به مناسبت نهم مرداد روز ملی اهدای خون و در جشن چهل و پنج سالگی سازمان انتقال خون، از اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون در پایتخت رونمایی شد.

به گزارش راهبرد بازار به نقل از مهر با حضور مدیرعامل سازمان انتقال خون، مدیرکل انتقال خون استان تهران و رئیس جمعیت هلال احمر ایران، آیین رونمایی از اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون با هدف تسهیل در برنامه ریزی شهروندان تهرانی برای حضور در مراکز اهدای خون برگزار شد.

سید مرتضی طباطبایی مدیرکل انتقال خون استان تهران در حاشیه این آیین ویژه که در مرکز جامع اهدای خون صدر انجام گرفت، به ضرورت استفاده از ظرفیت های نوین تکنولوژی در همراهی مستمر و با کیفیت تر مردم در تامین فرآورده های خونی سالم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در آستانه سالروز تاسیس سازمان انتقال خون و برای خدمت به همراهان مهربان تهرانی، اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون را رو نمایی کردیم و امیدواریم با این شیوه به برنامه ریزی زمانی اهداکنندگان خون برای مراجعه به مراکز جامع اهدای خون کمک قابل توجهی کنیم.

اپلیکیشن نوبت دهی اهدای خون با طراحی مهندسین ایرانی در فاز اول برای مراکز جامع اهدای خون وصال، ستاری و  صدر طراحی شده و در فاز بعدی مراکز جامع اهدای خون شهر ری و تهرانپارس نیز به این اپلیکیشن اضافه خواهند شد. 

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

بررسی آخرین وضعیت سرعت اینترنت در ایران و جهان

بررسی آخرین وضعیت سرعت اینترنت در ایران و جهان

میانه سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران در ماه فوریه سال ۲۰۲۳، ۳۵.۰۳ مگابیت بر ...