راهبرد بازار؛ وزیر راه: تاخیر در ساخت قطعه سمنان از آزادراه حرم تا حرم جبران می‌شود

راهبرد بازار؛ وزیر راه: تاخیر در ساخت قطعه سمنان از آزادراه حرم تا حرم جبران می‌شود

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۲:۲۱

به‌ گزارش ایرنا، رستم قاسمی شامگاه چهارشنبه در حاشیه افتتاح قطعه اول محور سمنان به فیروزکوه، افزود: ۱۰ کیلومتر از محور سمنان به فیروزکوه افتتاح شد و ۲۷ کیلومتر باقیمانده با توجه به انتخاب پیمانکار امشب کلنگ زنی شد و کار خود را آغاز می‌کند و زودتر از زمان بندی اعلام شده به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: با توجه به ترافیک موجود در این محور، تلاش می‌شود تا با پیگیری و رصد مداوم، طرح محور سمنان به فیروزکوه هر چه زودتر به پایان برسد.

قاسمی اظهار داشت: طرح های دیگر راهسازی استان سمنان فردا بازدید می‌شود و جهت سرعت بخشیدن به این محورها اعتبارهای لازم پیش بینی می‌شود.

وی تاکید کرد: بررسی‌ محورهای مواصلاتی استان سمنان و طرح های در دست اجرا در دستور کار قرار دارد تا با پیش‌بینی اعتبار لازم سرعت بگیرد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به سهم مشخص شده استان سمنان، کلنگ زنی تعدادی طرح مسکونی در قالب قانون ملی مسکن فردا انجام می‌شود تا بتوانیم به تعهد خود در راستای ساخت چهار میلیون مسکن در چهار سال، عمل کنیم.

به‌ گزارش ایرنا، محور سمنان به فیروزکوه به طول ۶۰ کیلومتر در استان‌های تهران و سمنان واقع شده و به دلیل ارتباط استان سمنان با استان‌های تهران و مازندران یکی از مسیرهای مهم و پرتردد کشور محسوب می شود که دارای اهمیت زیادی است.

 برای افتتاح ۱۰ کیلومتر قطعه اول باند دوم محور سمنان به فیروزکوه ۳۱۵ میلیارد ریال هزینه شد.

بازدید از جاده‌های در دست ساخت و تکمیل، افتتاح جاده و بازدید از برخی طرح های مسکن، بخشی از برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان سمنان خواهد بود.

رئیس جمهوری فردا پنجشنبه ۱۳ آبان به استان سمنان سفر می کند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو + 1 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ۲۵۵ میلیارد ریال برای بهسازی معابر روستایی مراوه‌تپه اختصاص یافت

هوشنگ محمودی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: از مجموع اعتبارات ...