راهبرد بازار؛ برقراری پرواز جدید هواپیمایی هما در مسیر کیش- دبی

راهبرد بازار؛ برقراری پرواز جدید هواپیمایی هما در مسیر کیش- دبی

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۰:۴۵

«حسین جهانی» عصر امروز (شنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: با توجه به ظرفیت‌های بالقوه استان هرمزگان در زمینه‌های اقتصادی، تجاری، گردشگری و نیز در راستای تحقق خواسته‌های تجار و ساکنین جزیره کیش، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در برنامه زمستانی خود در مسیر کیش –دبی و بالعکس پرواز می‌کند.

وی افزود: این پرواز در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته با استفاده از هواپیماهای ATR  انجام می‌شود.

به گفته مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، پروازِ روزهای یکشنبه با شماره پرواز ۳۵۱۸ راس ساعت ۱۶و ۴۰ دقیقه فرودگاه کیش را ترک و در ساعت ۱۸ و۵۰ دقیقه به وقت محلی در فرودگاه دبی به زمین می نشیند.

وی گفت: پروازِ برگشت در همان روز با شماره ۳۵۱۹ در ساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه فرودگاه دبی را ترک و طبق برنامه در ساعت ۲۱و ۵ دقیقه در فرودگاه کیش فرود می آید.

جهانی توضیح داد: پروازهای روزهای چهارشنبه نیز با شماره ۳۵۱۸ در ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه فرودگاه کیش را ترک و در ساعت ۱۷ و ۳۰  دقیقه به وقت محلی در فرودگاه دبی فرود خواهد آمد. پرواز برگشت نیز با شماره ۳۵۱۹ در ساعت ۱۸ و  ۳۰ دقیقه فرودگاه دبی را به مقصد جزیره کیش ترک و درساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه در فرودگاه کیش به زمین خواهد نشست.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، هواپیمایی هما دارای بیش از ۱۰ فروند هواپیمای ای. تی. آر است که با هدف گسترش پروازهای منطقه ای و بین استانی در دوران برجام خریداری شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

14 − دو =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ترافیک سنگین در برخی ورودی‌های تهران

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا از مرکز یاد ...