راهبرد بازار؛ انتخاب مدیر جدید روابط عمومی سازمان بورس

راهبرد بازار؛ انتخاب مدیر جدید روابط عمومی سازمان بورس

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۰

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا از سازمان بورس و اوراق بهادار، امروز در حکمی از سوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، «محمدهادی سلیمی‌زاده» به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب شد.

وی، دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران است. زمینه‌های تخصصی فعالیت سلیمی‌زاده بیشتر در حوزه رسانه و اقتصاد عمومی است و پیش از این تهیه‌کنندگی و سردبیری برنامه تلویزیونی «پایش» را به عهده داشته است.

از دیگر فعالیت‌های این فعال و مدرس بازار سرمایه، می‌توان به عضویت در شورای اقتصاد سازمان صدا و سیما، تهیه‌کنندگی و سردبیری برنامه‌های اقتصادی در شبکه‌های یک، پنج و شبکه خبر اشاره کرد.

وی، مهمترین اهداف کاری خود را در دوران مسوولیت حفظ منافع سهامداران خرد، ارتقای سواد مالی، ارائه الگوی درست مشارکت عمومی در بازار مالی و برقراری روابط دوسویه و مستمر میان سازمان، سهامداران و ذی‌نفعان خواند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، پیش از این «محمدعلی دهقان دهنوی» رئیس سابق سازمان بورس و اوراق بهادار، در حکمی «سارا علیاری» را به‌عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منصوب کرده بود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

11 + سیزده =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ شاخص بورس سبزپوش شد – ایرنا

‌ به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا، در معاملات ...