راهبرد بازار؛ پرواز بیرجند – مشهد دوباره برقرار شد

راهبرد بازار؛ پرواز بیرجند – مشهد دوباره برقرار شد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۲

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی گفت: پرواز مسیر مشهد – بیرجند – مشهد که در آغاز برنامه زمستانی فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه بیرجند از برنامه این فرودگاه حذف شده بود، مجدد برقرار شد.

عظیم طهماسبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تلاش‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته توسط استاندار خراسان جنوبی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و این اداره کل، از ۲ پرواز حذف شده مسیر مشهد – بیرجند – مشهد پرواز چهارشنبه‌ها برقرار شده است.

وی بیان کرد: پرواز چهارشنبه هواپیمایی ایران ایر ساعت ۱۶:۲۵ از تهران به سمت بیرجند و ساعت ۱۸:۴۵ از بیرجند به سمت مشهد انجام می‌شود همچنین ساعت ۲۰:۴۰ از مشهد به سمت بیرجند و ساعت ۲۲:۳۵ از بیرجند به تهران حرکت خواهد کرد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی اظهار داشت: همچنان در تلاش هستیم یک یا ۲ پرواز دیگر در مسیر مشهد – بیرجند – مشهد توسط هواپیمایی ایران ایر یا دیگر ایرلاین‌های فعال در کشور برقرار کنیم.

آخرین پیگیری‌ها برای برقراری این پرواز، یازدهم آبان ماه جاری در گفت و گوی تلفنی استاندار خراسان جنوبی با مدیرعامل شرکت هواپیمایی هما انجام شد.

با توجه به اهمیت موضوع و لزوم فعال بودن این پرواز، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی نیز برقراری پرواز مشهد – بیرجند – مشهد را به‌طور ویژه دنبال کرد و به این ترتیب با هم‌افزایی، تعامل و وحدت رویه مسوولان، یکی از مهمترین مشکلات استان برطرف شد.

خراسان جنوبی در شهرهای بیرجند و طبس فرودگاه فعال دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 + سه =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ روابط تجاری ایران و سوریه با اتکا به بخش خصوصی شکل می‌گیرد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، ...