راهبرد بازار؛ طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار به زودی نهایی می‌شود

راهبرد بازار؛ طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار به زودی نهایی می‌شود

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۱:۱۵

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار سیاسی ایرنا، «سید احسان خاندوزی» روز یکشنبه پس از نشست مشترک با کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران، بازار سرمایه کشور را نشاندهنده سیاست‌های مختلف حوزه قانون گذاری، صنعتی، معدنی، نفتی، پالایشی و پتروشیمی و … عنوان و بهبود بلند مدت و ایجاد اعتماد در بازار را مستلزم همکاری و هماهنگی تمام بخش‌های اقتصادی ارزیابی کرد.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره به نشست مشترک این وزارتخانه با رییس بانک مرکزی افزود: در این نشست راهکارهای اعتماد آفرینی و بهبود بازار سرمایه با بهره بردن از سیاست‌های هماهنگ بین بخش‌های مختلف بحث و بررسی شد.

خاندوزی ادامه داد: در نشست با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نیز محورهای همگرایی در این نشست بحث و بررسی شد و هفته آینده نتیجه این نشست مشخص می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک میان وزارت اقتصاد و دارایی و کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: این کمیسیون از امروز شروع به کار خواهد کرد تا طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار ظرف حداکثر یک ماه آینده با توافق مجلس و دولت به نتایج نهایی برسد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: پس از نهایی شدن طرح اصلاح قانون بازار اوراق بهادار و تصویب آن در کمیسیون اقتصادی، این طرح به صحن علنی ارسال خواهد شد تا مراحل قانونی خود را طی کند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × 5 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ یارانه نقدی شنبه واریز می‌شود

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز چهارشنبه ایرنا، بر اساس اطلاعیه ...