راهبرد بازار؛ باند ۲۰ نفره یک شرکت هرمی در رامسر متلاشی شد۳۱۸۰۷۹۳

راهبرد بازار؛ باند ۲۰ نفره یک شرکت هرمی در رامسر متلاشی شد۳۱۸۰۷۹۳

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۰:۲۳

اقتصاد ایران: ساری- جانشین فرمانده انتظامی مازندران از انهدام یک شرکت هرمی و دستگیری ۲۰ عضو آن در رامسر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران  ، سرهنگ سید موسی حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان رامسر، موضوع در دستورکار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، مأموران پلیس آگاهی شهرستان رامسر اعضای باند کلاهبرداری شرکت هرمی و محل فعالیت آنان را شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: برابر تحقیقات به عمل آمده این افراد که در قالب باند ۲۰ نفره از استان‌های مختلف کشور با حضور در این شهرستان اقدام به تبلیغ و عضوگیری برای یک شرکت هرمی می‌کردند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

جانشین انتظامی استان، افزود: متهمان که با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون ریالی در این شرکت هرمی اقدام به عضو گیری می‌کردند پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه وعده سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا مهمترین شگرد شرکت‌های هرمی است از شهروندان خواست: ضمن خودداری از شرکت در اینگونه فعالیت‌ها و تأمل در انجام معاملات وسوسه انگیز در صورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

16 + 16 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ بخشنامه جدید بانک مرکزی برای ساماندهی بازار ارز

اقتصاد ایران: بانک مرکزی برای ساماندهی بازار ارز بخشنامه جدیدی صادر کرد که بر اساس ...