راهبرد بازار؛ طرح توسعه خطوط راه‌آهن شهرری به بهره‌برداری رسید

راهبرد بازار؛ طرح توسعه خطوط راه‌آهن شهرری به بهره‌برداری رسید

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۹

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، بازسازی پانل و دفتر ترافیک، تطویل و تکمیل سکوی یک ایستگاه، بهساز مسجد و سرویس بهداشتی ایستگاه راه آهن شهرری از جمله اقدامات صورت گرفته است.

فرماندار ویژه شهرستان ری در حاشیه بهره برداری از این طرح عمرانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از تعطیلی ایستگاه راه آهن شهرری بیش از یک دهه می گذرد، گفت: راه اندازی مجدد این ایستگاه یکی از مطالبات اصلی مردم ری و شهرستان های جنوب شرقی استان تهران است.

حسین توکلی کجانی اظهار داشت: بهسازی و توسعه ریلی ایستگاه راه آهن شهرری به طول ۷۰۰ متر در یک برنامه زمانبندی ۶ ماه از محل اعتبارات داخلی راه آهن شهرری انجام شده است.

وی با بیان اینکه از اول آذر ماه ایستگاه راه آهن شهرری مانند گذشته پذیرای مسافران خواهد بود، خاطرنشان کرد: چندین قطار از خط تهران ـ مشهد و قطارهای حومه ای در این ایستگاه توقف خواهند داشت.

توکلی از ساخت یک مجتمع ایستگاهی راه آهن در شهرری خبر داد و افزود: این مجتمع ایستگاهی با خطوط ۶ و یک مترو تهران، ایستگاه خطوط مختلف اتوبوسرانی و تاکسیرانی همراه خواهد بود تا شاهد کاهش پیاده شدن مسافران جنوب استان تهران در ایستگاه مرکزی راه آهن باشیم.

وی اضافه کرد: طرح ساخت مجتمع ایستگاهی در چند سال گذشته بلاتکلیف بود ولی از سال گذشته پیرو تاکیدات انجام شده، طرح تجهیز کارگاه اجرا شده و هم اکنون نیز معارضانی دارد که پس از رفع آنان کار آغاز خواهد شد.

توکلی با بیان اینکه فرمانداری نهایت تلاش خود را برای رفع معارضان ساخت مجتمع ایستگاهی شهرری انجام داده است، تاکید کرد: تمامی دستگاه ها و افراد حقیقی و حقوقی باید در جهت حل این مشکلات و ساخت این طرح بزرگ عمرانی تلاش کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × دو =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ۲۵۵ میلیارد ریال برای بهسازی معابر روستایی مراوه‌تپه اختصاص یافت

هوشنگ محمودی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: از مجموع اعتبارات ...