راهبرد بازار؛ مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها: ایمنی پروازها در شرایط تحریم حفظ شد

راهبرد بازار؛ مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها: ایمنی پروازها در شرایط تحریم حفظ شد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۴

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز جمعه ایرنا از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، «سیاوش امیرمکری» در پیامی به‌مناسبت روز الکترونیک هواپیمایی، افزود: حصول ایمنی پرواز با تکیه بر دانش و تلاش حوزه «الکترونیک هواپیمایی» در حال انجام است.

وی ادامه داد: حوزه خطیر «الکترونیک هواپیمایی» یک حلقه مهم از زنجیره ایمنی در صنعت هوانوردی است که خلبانان را به سیگنال‌های الکترونیکی دقیقِ سامانه‌های کمک‌ناوبری زمینی متصل تا مسیر پروازی برنامه‌ریزی‌شده را دنبال کنند.

امیرمکری ادامه داد: متخصصین الکترونیک هواپیمایی در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با نصب و راهبری سامانه‌های فنی پیچیده، ارتباطات کلامی بین خلبانان و کنترلرهای را برقرار کرده، هواپیماها را بر روی صفحات رادار نمایش داده و به‌وسیله شبکه هوانوردی دیجیتال جهانی، اطلاعات فنی مسیرهای پروازی در آسمان ایران صحیح و به‌روز ارائه می کنند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با تبریک روز جهانی الکترونیک هواپیمایی به متخصص پرتلاش الکترونیک افزود: با وجود تحریم‌های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا در طول سال‌های اخیر، با حفظ و نگهداری زیرساخت‌ها و سامانه‌های ارتباطی ناوبری، عملیات نصب، نگهداری، تعمیر و پشتیبانی تجهیزات ناوبری زمینی را به‌خوبی عهده‌دار شده و ایمنی پروازها را تضمین کرده‌اند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × یک =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ترافیک سنگین در برخی ورودی‌های تهران

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا از مرکز یاد ...