راهبرد بازار؛ کندوان همچنان بسته و جاده هراز پرترافیک است

راهبرد بازار؛ کندوان همچنان بسته و جاده هراز پرترافیک است

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۶

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز جمعه ایرنا از مرکز مدیریت راه‌ها، با توجه به جایگزینی جاده هراز برای تردد خودروها، ترافیک این جاده نیمه سنگین اما تحت کنترل است.

مرکز مدیریت راه ها، وضعیت راه جاده‌های سوادکوه، کیاسر و دیگر جاده‌های شمالی را عادی و روان اعلام کرد: وضعیت جوی این جاده‌ها بارانی همراه با لغزندگی سطح راه گزارش شده است. همچنین منطقه یک و چهار آزادراه تهران ـ‌ شمال و محور کندوان به دلیل بروز سیلاب مسدود است.

در محور هراز مسیر رفت و برگشت ترافیک سنگین داریم که حدفاصل پلور تا بایجان و محدوده سه‌راهی چلاو است و آزادراه قزوین ـ رشت و محور فیروزکوه تردد روان و در همه محورهای شمالی بارش برف و باران و مه‌گرفتگی در ارتفاعات گزارش شده است.

مسدود شدن جاده کندوان و آزادراه تهران – شمال

بر اساس این گزارش، تلاش راهداران شهرستان چالوس جهت پاکسازی و بازگشایی آزادراه تهران – شمال ادامه دارد و در حال حاضر سایر محورهای شریانی مازندران باز و تردد در آنها در جریان است.

در مناطق ولی‌آباد (کندوان)، امامزاده هاشم (هراز) و گدوگ نیز که با بارش خفیف برف همراه است، نیروهای راهداری استان نسبت به نمک‌پاشی سطح جاده‌ها اقدام کرده‌اند.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ‌ قزوین

مرکز مدیریت راه‌ها همچنین اعلام کرد: در حال حاضر در آزادراه کرج ـ قزوین بین ساسانی در محدوده مهرویلا ترافیک سنگین است همچنین در محدوده‌های مهرشهر و گلشهر ترافیک داریم و در آزادراه قزوین ـ کرج ـ تهران برخی مقاطع ترافیک نیمه‌سنگین است.

همچنین با توجه به اینکه پیش‌بینی‌ها از بروز زمستانی پر بارش و سرد حکایت دارد، طرح راهداری زمستانی که قرار بود از ۱۵ آذر آغاز شود، به اول آذر موکول شد.

این مرکز از ادامه برف و باران در محورهای تهران ـ شمال خبر داد و اعلام کرد: در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین ‌ـ رشت بارش برف و باران ادامه خواهد داشت.

مرکز مدیریت راه ها با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیرضرور در این روزها، به رانندگانی که قصد تردد در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی را دارند، توصیه کرد خودروهای خود را به وسایل گرم زمستانی، زنجیرچرخ و مه‌شکن مجهز کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × چهار =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ترافیک سنگین در برخی ورودی‌های تهران

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا از مرکز یاد ...