راهبرد بازار؛ افزایش ۴درصدی تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته

راهبرد بازار؛ افزایش ۴درصدی تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۳

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز جمعه ایرنا از مرکز مدیریت راه‌های کشور، در ۲۴ ساعت گذشته سهم وسایل نقلیه سنگین در تردد جاده‌ای ۱۳.۹ درصد بوده، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعت‌های سه تا چهار صبح انجام شده است.

برپایه این گزارش، آزادراه‌های کرج- تهران، تهران- کرج و کرج‌- قزوین در شبانه‌روز گذشته به ترتیب محورهای دارای بیشترین تردد جاده‌ای بودند.

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، بقیه محورهای کشور باز و تردد در آنها با روال عادی در جریان است.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، محورهای  رامیان- اولنگ- شاهرود  واقع در استان‌های گلستان و سمنان، سروآباد- پاوه در استان کردستان، سی‌سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور فرعی شمشک- دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد- نهبندان واقع در استان کرمان، محور خرم‌آباد- پلدختر  واقع در استان لرستان، گنجنامه- تویسرکان در استان همدان و محور رباط پشت‌بادام- بیاضه واقع در استان یزد، به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

17 − پانزده =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ایران در دولت سیزدهم تولیدکننده پارچه ایربگ خودرو شد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، تولید بومی پارچه‌های ایربگ خودرو ...