راهبرد بازار؛ ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان فقر را بر نمی‌تابد

راهبرد بازار؛ ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان فقر را بر نمی‌تابد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۶

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا سردار محمد کرمی روز پنجشنبه در همایش سران و بزرگان طوایف سیستان و بلوچستان با حضور نخبگان اقتصادی با گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیج یادآور ایثار و شهادت است.

وی اظهارداشت: با توجه به فراهم بودن شرایط سرمایه‌گذاری باید کمک کنیم تا توسعه در این استان محقق شود و برای رسیدن به این مهم همه ما باید تلاش کنیم.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خطاب به سران و معتمدان طوایف تصریح کرد: شما مسوولیت خطیری بر عهده دارید و باید مجموعه خودتان را فعال کنید تا استان به رشد خوبی برسد.

وی بیان کرد: بسیجی امروزه دارای خلاقیت و پیشرفت در حوزه های مختلف بویژه علمی است لذا همکاری برای پیشرفت در این حوزه از وظایف بسیار مهم همه ما است.

سردار کرمی ادامه داد: هر روز باید یک گام جلوتر برویم به همین سبب باید برای برطرف کردن مسائل و مشکلات و توسعه و پیشرفت این مرز و بوم در تمامی حوزه‌ها دست در دست هم دهیم و از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.
وی خاطرنشان کرد: خداوند نعمت‌های فراوانی عطا کرده باید برای شکوفایی و بهره برداری بهینه از این نعمتها در هر حوزه‌ سرمایه‌گذاری لازم انجام دهیم و بطور شبانه روز کار و تلاش کنیم تا استان و کشور به پیشرفت برسد.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق ادامه داد: شرایط استان برای تولید محصولات استراتژیک کشاورزی فراهم و مرزها نیز فرصت بسیار مغتنمی برای صادرات و واردات است کسانی که توانایی دارند در بازارچه‌های مرزی وارد میدان تجارت و داد و ستد شوند.
سردار کرمی تصریح کرد: شما سران طوایف با توجه به داشتن نقش و جایگاه در میان طایفه ها حتما باید تلاش کنید تا جوانان به سرعت در حوزه علم پیشرفت کنند زیرا این پیشرفت باعث توسعه و پیشرفت استان و کشور می‌شود که الحمدالله این استعداد وجود دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × 5 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ قیمت مرغ و مشتقات/ شنیسل ۹۰۰ گرمی مرغ ۵۹ هزار تومان

قیمت انواع  مشتقات مرغ در بازار  به شرح زیر است: نام کالا قیمت(تومان) سینه شنیسلی ...