راهبرد بازار؛ هوای تهران ۹ درجه کاهش می یابد

راهبرد بازار؛ هوای تهران ۹ درجه کاهش می یابد

زمان انتشار : 1399/12/20 - 18:10

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز چهارشنبه ایرنا بر اساس اعلام هواشناسی استان تهران، بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی، امروز آسمانی نیمه ابری همراه با وزش باد شدید به ویژه در نیمه جنوبی استان با احتمال خیزش موقت گرد و خاک و در نیمه شمالی رخداد رگبار پراکنده باران احتمال می رود.

همچنین از فردا با نفوذ سامانه بارشی آسمانی ابری تا قبل از ظهر شنبه در بعضی ساعات مه رقیق، بارش باران و در ارتفاعات مه غلیظ، بارش برف و باران و گاهی کولاک برف انتظار می رود و از صبح جمعه تا شنبه بارش متوسط یا شدید باران در بعضی ساعات رگبار و رعد و برف و در نیمه شمالی بارش برف دور از انتظار نیست.

براساس این گزارش، از عصرجمعه تا صبح یکشنبه کاهش محسوس دما به طور میانگین بین ۶ تا ۹ درجه سانتیگراد و یخبندان شبانه در نواحی شمالی خواهیم داشت.

همچنین بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای چهارشنبه ۱۷ و ۹، پنجشنبه ۱۵ و ۱۱، جمعه ۱۳ و ۱، شنبه ۷ و ۱- و یکشنبه ۸ و ۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

براساس این اعلام، بیشترین و کمترین بیشنیه و کمینه هوا، ورامین با ۲۰ درجه و فیروزکوه با منفی ۳ درجه سانتیگراد طی ۲۴ ساعت گذشته در استان تهران به ثبت رسید.

x

این مطالب را نیز ببینید!

هشدار «قرمز» هواشناسی برای خراسان شمالی و رضوی تا پایان امروز

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی با صدور هشدار قرمز، از تشدید فعالیت سامانه بارشی از ظهر ...