راهبرد بازار؛ کلنگ واحدهای مسکونی طرح ملی نهضت مسکن سیستان و بلوچستان به زمین زده شد

راهبرد بازار؛ کلنگ واحدهای مسکونی طرح ملی نهضت مسکن سیستان و بلوچستان به زمین زده شد

زمان انتشار : 1400/09/05 - 20:35

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا استاندار سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت: پروژه نهضت ملی مسکن در این استان بیشتر از سایر استان‌ها دارای مزیت است چرا که به دلیل ضعیف بودن ساختار اقتصادی در بخش های مختلف نظیر صنعت، واحدهای تولیدی و غیره موجب اشتغال زایی بخش قابل توجهی از افراد جویای کار می شود.
حسین مدرس خیابانی با بیان اینکه مسکن مهمترین پروژه در سیستان و بلوچستان محسوب می‌شود افزود: ضروری است در ساخت این پروژه‌های مسکونی از ظرفیت تعاونی‌های مسکن و توان دستگاه‌های اجرایی و محصولات تولیدی استان به بهترین نحو استفاده شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم با بیان اینکه زمین ساخت واحدهای مسکونی در سال اول طرح نهضت ملی مسکن در استان تامین شده است گفت: در این طرح تمامی جوانب از جمله موقعیت زمین، طرح تفصیلی و غیره از همان ابتدا در اولویت قرار گرفته است تا پروژه بدون هیچ مشکلی در کمترین زمان ممکن ساخته شود.
عطاء اله اکبری با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن افزود: با اقدامات مطلوب انجام شده در حال حاضر طرح اقدام ملی مسکن با گردش مالی سه هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۱۶ هزار نفر در سیستان و بلوچستان با پیشرفت فیزیکی مطلوب در حال اجراست بطوری که این استان جزو پنج استان برتر کشور در این زمینه بشمار می‌رود.
وی ادامه داد: سهمیه سال اول سیستان و بلوچستان در طرح نهضت ملی مسکن بیش از ۳۴ هزار واحد مسکونی در نظر گرفته شده است که پیش بینی می شود  زمینه ساز اشتغال برای ۷۰ هزار نفر و گردش مالی ۱۸ هزار میلیارد تومان باشد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × 1 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ خراسان جنوبی رتبه دوم ارزیابی نهضت ملی مسکن را کسب کرد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار ایرنا وحید داعی روز سه‌شنبه ...