راهبرد بازار؛ مشکلات انبوه‌سازان با ظرفیت‌ قانونی سازمان ملی زمین و مسکن حل می‌شود

راهبرد بازار؛ مشکلات انبوه‌سازان با ظرفیت‌ قانونی سازمان ملی زمین و مسکن حل می‌شود

زمان انتشار : 1399/12/21 - 17:24

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز پنجشنبه ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «محمد اسلامی» امروز (۲۱ اسفندماه) هم‌زمان با مبعث رسول اکرم(ص) از پروژه طرح اقدام ملی مسکن تهرانسر که در چهار بلوک به مساحت ۶۰ هزار مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال اجراست، بازدید کرد.

وزیر راه و شهرسازی در جریان این بازدید، ضمن تاکید بر این‌که تهرانسر هویت و نماد اقدام ملی مسکن کشور است، افزود: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن، کیفی‌سازی و رعایت مقررات ملی و کنترل ساختمان مورد تاکید بوده و هست، همچنین سرانه‌های خدماتی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی با حفظ اصول شهرسازی و معماری به همه پروژه ها تخصیص یافت.

این عضو کابینه دولت دوازدهم، از پیشرفت فیزیکی، کیفیت اجرای پروژه تهرانسر و فعالیت سه شیفت آن اظهار رضایت کرد و خواستار تعامل و همکاری بیشتر شهرداری‌های کشور با پروژه‌های اقدام ملی مسکن شد.

اسلامی تصریح‌کرد: پیگیر حل و فصل مسایل انبوه‌سازان هستیم و در این باره از ظرفیت‌های تعاملی و قانونی سازمان ملی زمین و مسکن بهره خواهیم برد.

وی گفت: در شرایط دشواری که کشور دارد، فعالیت عمرانی بخش خصوصی شایسته تقدیر است.

اسلامی تاکیدکرد: اقدام ملی مسکن یک پروژه کشوری است و همه باید پای کار بیایند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، ۶۰۰ هزار واحد مسکن ملی در قالب پروژه‌های واگذاری گروهی زمین، مشارکتی، متوسط و بزرگ‌مقیاس، نوسازی و به‌سازی بافت‌های فرسوده و تفاهم با دستگاه‌ها در مرحله ساخت قرار دارد.

x

این مطالب را نیز ببینید!

ترافیک سنگین در محور چالوس، هراز و آزادراه قزوین – رشت

تهران – ایرنا – مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در دومین روز از ...