راهبرد بازار؛ کارخانجات نوآوری فرصت جدید درایجاد کسب و کار درگیلان

راهبرد بازار؛ کارخانجات نوآوری فرصت جدید درایجاد کسب و کار درگیلان

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۸

اقتصاد ایران: مدیر کل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری گیلان گفت : کارخانجات نوآوری فرصت های جدید در ایجاد و پویایی کسب و کارهای مبتنی بر خلاقیت و دانش روز در گیلان هستند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران،دکتر یونس رنجکش در چهلمین کمیته فنی بررسی طرح های سرمایه گذاری در گیلان با محوریت بررسی راه اندازی کارخانه نو آوری در استان افزود : فضاهای راکد و غیر فعال و کارخانجاتی که به دلایل مختلف دچار رکود و تعطیلی شده اند می توانند با برنامه ریزی های جدید و بهره مندی از دانش و خلاقیت و تبدیل فضاهای موجود به مکان های کار اشتراکی فرصت های جدید کسب و کار خلق کنند.
وی اظهار داشت : با توجه به تجربیات جدید ایجاد کارخانجات نوآوری در کشور و حمایت های دولت بویژه معاونت علمی ریاست جمهوری استان گیلان نیز می تواند از این فرصت استفاده کند.
وی اضافه کرد : با پیگیری هایی که انجام شد هم اکنون یک کارخانه نوآوری در گیلان اماده راه اندازی است و شرایط برای ایجاد نمونه های دیگر نیز فراهم است.
وی گفت : ایجاد این نوع کسب و کارها در فضاهای اشتراکی با توجه به تنوعی که در نوع فعالیت و شیوه های ان وجود دارد کمک بسیار خوبی در رونق تولید و چرخه زنجیره ارزش محصولات می باشد.
وی افزود: صندوق پژوهش و نو آوری در کنار پارک علم و فن آوری و اد اره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی می توانند در شتاب دهی به فعالیت های کارخانجات نو آوری در استان با توجه به شرح وظایف و پشتیبانی ها اقدام کنند.
رنجکش در این جلسه بر ضرورت همکاری دستگاههای اجرایی مسوول در صدور مجوزهای لازم برای راه اندازی دومین کارخانه نوآوری گیلان تاکید کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

11 − 9 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ نجات از دام اختلالات – ایسنا

یک مهندس شبکه که زودتر باز کردن سایت نمایشگاه مجازی کتاب برای رفع اختلالات را ...