راهبرد بازار؛ ‎”هامونی” استعفا داد/ انتخاب سرپرست شرکت فرابورس ایران

راهبرد بازار؛ ‎”هامونی” استعفا داد/ انتخاب سرپرست شرکت فرابورس ایران

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۸

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از شنبه شب ایرنا از روابط عمومی فرابورس ایران، “محمد جواد سلیمی” با اشاره به جلسه‌ عصر امروز هیات‌مدیره فرابورس عنوان کرد: از آنجا که “امیر هامونی”، رییس سابق شرکت فرابورس ایران قرار است از این پس سکان مدیرعاملی بازار متشکل معاملات ارز ایران را بر عهده بگیرد و در سنگر دیگری قبول مسئولیت کند، اعضای هیات‌مدیره فرابورس با استعفای وی موافقت کردند.

 وی خاطرنشان کرد: به دنبال استعفای “امیر هامونی” از فرابورس، میثم فدایی با حفظ سمت به عنوان سرپرست این بورس انتخاب شد تا هیات‌مدیره فرابورس نیز بتواند در فرصت یک ماهه پیش رو به بررسی کاندیداها و برنامه‌های آنها برای تصدی مدیرعاملی فرابورس در کمیته‌ای که زیر نظر هیات‌مدیره برگزار می‌شود، بپردازند.

سخنگوی هیات مدیره فرابورس ایران از انتخاب گزینه نهایی تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: طبق دستورالعمل تایید صلاحیت مدیران عامل بورس‌ها و بر اساس برنامه‌های ارائه شده گزینه نهایی به سازمان بورس و اوراق بهادار معرفی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، لازم به ذکر است امیر هامونی از مهرماه ۱۳۹۱ عهده‌دار مدیرعاملی فرابورس ایران بود و امروز (شنبه) هیات‌مدیره با استعفای او از این سمت موافقت کرد تا از این پس وی به عنوان مدیرعامل بازار متشکل معاملات ارز ایران نقش‌آفرینی کند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 + هجده =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ آمادگی بورس کالا برای عرضه املاک مازاد دولتی در قالب روش‌های مختلف

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز دوشنبه ایرنا از سازمان بورس ...