راهبرد بازار؛ راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین 

راهبرد بازار؛ راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین 

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۷:۱۳

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید در جلسه افتتاحیه استقرار سیستم مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی بانک ایران زمین با اشاره به بحث استانداردسازی امور اجرایی در بانک‌ها اظهار داشت: صنعت بانکداری در سال‌های اخیر پوست اندازی کرده است و در دنیای رقابتی امروز، انتظارات از بانک ها متفاوت از گذشته است، بنابراین تمامی امور در همه بخش ها باید با کیفیت و در نهایت دقت اجرا شود.

 وی بخش پشتیبانی بانک را یکی از حوزه های مهم بانک دانست و افزود: استقرار سیستم مدیریت کیفیت در این بخش می تواند در اجرای امور مطابق با استاندارد و بهبود عملکرد این حوزه موثر باشد.

مدیر عامل بانک ایران‌ زمین با تاکید بر به نتیجه رسیدن امور محوله گفت: همکاران نباید تنها به وظایف خود اکتفا کنند و باید در جهت به نتیجه رساندن پروژه ها و امور، پیگیر و کوشا باشند.

 در ادامه مجید رضی زاده، معاون مالی و پشتیبانی بانک ایران زمین توضیحاتی در خصوص نحوه اخذ گواهی مدیریت کیفیت در مدیریت پشتیبانی ارائه کرد و افزود: دریافت سیستم مدیریت کیفیت تنها بخشی از کار است و در واقع این سیستم باید در بطن گروه استقرار یابد و مولفه های آن جزو فرهنگ سازمانی قرار بگیرد.  
 
 در این جلسه همچنین داود فصیحی، مدیر امور پشتیبانی و مهندسی ضمن ابراز خرسندی از عملکرد کارکنان حوزه پشتیبانی اظهار داشت: استقرار مدیریت کیفیت سبب خواهد شد عملکرد گروه مطابق با استانداردهای مورد قبول انجام گیرد و کارایی و بازدهی اقدامات انجام شده را افزایش خواهد داد.

 فصیحی با تاکید بر اجرای صحیح سیستم مدیریت کیفیت از همکاران خواست با اجرای صحیح دستورالعمل های این سیستم آن را به فرهنگ سازمانی تبدیل کنند.

این جلسه با حضور معاون مالی و پشتیبانی، مدیر امور پشتیبانی و مهندسی، مدیر امور روابط عمومی و ریاست حوزه مدیرعامل، ریاست آموزش، ریاست اداره مهندسی و املاک، ریاست اداره خدمات و جمعی از کارشناسان برگزار شد.

 م. خ

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفت − سه =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ تسهیلات با سود ‌‌۲۵درصد زیبنده نظام نیست

مرجع تقلید شیعیان گفت: همه باید کمک کنند تا بانکداری اسلامی که به‌نفع مردم و ...