راهبرد بازار؛ بانک صادرات با ساختار سرمایه مطلوب وارد سال ۱۴۰۰ می‌شود

راهبرد بازار؛ بانک صادرات با ساختار سرمایه مطلوب وارد سال ۱۴۰۰ می‌شود

زمان انتشار : 1399/12/22 - 09:35

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌اله صیدی طی مراسمی به مناسبت روز درختکاری که با حضور مدیر عامل بانک صادرات ایران، اعضای هیئت‌مدیره و مدیران ارشد این بانک، دو اصله نهال در محوطه برج سپهر بانک صادرات ایران غرس شد، با بیان اینکه فصل بهار فصل رویش است، اظهار داشت: بانک صادرات ایران سال ١۴٠٠ را با شرایط به مراتب بهتری آغاز خواهد کرد.

وی افزود: صورت‌های مالی سال ٩٩ بانک صادرات ایران با سود بسته خواهد شد از این رو بانک صادرات ایران با ساختار سرمایه بهتر و ترکیب مناسب‌تر  برای حقوق صاحبان سهام  وارد سال ١۴٠٠ خواهد شد و بانک به مسیر رشد خود ادامه خواهد داد.

رضا صدیق، قائم‌مقام بانک صادرات ایران نیز با بیان اینکه روز درختکاری مصادف با نو شدن طبیعت است، گفت: بانک صادرات ایران در سال ١۴٠٠ با ارائه طرح‌های نو بانکی به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک، بالندگی مد نظر را با جدیت بیشتری دنبال خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، روز ۱۵ تا ۲۲ اسفند ماه به عنوان «هفته منابع طبیعی» نامگذاری شده‌ که نخستین روز این هفته یعنی ۱۵ اسفند «روز درختکاری» است.

https://www.bsi.ir

م. خ

www.irna.irمنبع

x

این مطالب را نیز ببینید!

مهار تورم و حمایت عملی از تولید؛ سیاست قطعی بانک مرکزی در سال ۱۴۰۲

تهران- ایرنا- رییس‌کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در پیامی با تشکر از رهبر معظم ...