راهبرد بازار؛ بشیری: وزارت ارتباطات تکلیف قراردادهای این وزارت خانه را مشخص کند

راهبرد بازار؛ بشیری: وزارت ارتباطات تکلیف قراردادهای این وزارت خانه را مشخص کند

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۲۲:۳۸

نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت که توجه به نیروها و سرمایه های انسانی در وزارت ارتباطات موضوعات مهم این وزارتخانه است. افرادی در این وزارتخانه کار می کنند که در طول سال های گذشته وضعیت قرارداد آن ها مشخص نشده و بلاتکلیف هستند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا، فرهاد بشیری در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس با اشاره به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از کمیسیون صنایع و معادن درباره عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزیر ارتباطات مرد تحول است و می تواند در این وزارتخانه تحول ایجاد کند. وزارتخانه ارتباطات جایگاه بسیار ممتازی دارد.

نماینده مردم پاکدشت ادامه داد: امروز تمامی افراد جامعه از خدمات فضای مجازی بهره می برند به طوری که امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مورد استفاده همه مردم قرار می گیرد. وزیر ارتباطات با توجه به برنامه و کارنامه اش باید فعال تر و جدی تر در این حوزه باشد.

بشیری افزود: توجه به نیروها و سرمایه های انسانی در وزارت ارتباطات موضوعات مهم این وزارتخانه است. افرادی در این وزارتخانه وجود دارند که سالیان سال بلاتکلیف بوده برای مثال ۱۵ هزار نیرو در پاکدشت چنین وضعیتی دارند و بسیاری از خدمات و مزایا را دریافت نمی کنند. باید با توازن، توسعه و پیشرفت از ظرفیت همه شهرها استفاده شود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × 5 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ مزایای قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین درحوزه ICT

نماینده کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: از سوی دیگر چین مخالف هژمونی، تسلط و یکجانبه ...