راهبرد بازار؛ بارندگی در سواحل خزر و آلودگی هوا در کلان‌شهرها ادامه دارد

راهبرد بازار؛ بارندگی در سواحل خزر و آلودگی هوا در کلان‌شهرها ادامه دارد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۳

«فریبا گودرزی» امروز (دوشنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از امروز تا پایان وقت چهارشنبه نیز در مناطق شرق کشور کاهش قابل توجه دما همراه با وزش باد و احتمال ریزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وی اظهار داشت: از اواخر وقت پنجشنبه نیز سامانه بارشی  از نوار غربی وارد کشور می‌شود که در نتیجه در روزهای جمعه و اوایل هفته آینده در نیمه غربی کشور بارش‌های خوبی را به همراه خواهد داشت.

گودرزی خاطرنشان‌کرد: تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و جوی آرام پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه‌داد: این شرایط منجر به افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش دید و کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت در طول هفته پیش‌رو به‌ویژه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش قابل توجه کیفیت هوای شهرهای تهران، کرج، اصفهان، اراک و تبریز به‌ویژه در فردا و پس‌فردا، گفت: امروز در تهران، اراک و اصفهان و روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در تهران، کرج، اراک، اصفهان، ارومیه و تبریز شاهد افزایش شاخص کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس خواهیم بود. بنابراین هم‌وطنان به‌خصوص سالمندان، کودکان و افراد دارای سابقه بیماری، از هرگونه رفت و آمد غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.

وی بیان‌داشت: تهران امروز آسمانی صاف همراه با غبار محلی خواهد داشت. همچنین حداکثر دمای تهران ۱۸ درجه بالای صفر و حداقل دما سه درجه بالای صفر است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × 1 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ پذیرش دو آپارتمان مسکونی شهرداری تهران در بورس کالا

اقتصاد ایران: دو ملک شهرداری تهران شامل دو واحد آپارتمان مسکونی در بازار فرعی بورس ...