راهبرد بازار؛ برگزاری نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور در گرگان

راهبرد بازار؛ برگزاری نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور در گرگان

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۲۳:۱۴

ایسنا/گلستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان از برگزازی نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور با حضور مهارت آموختگان موفق کارآفرین در شهر گرگان خبر داد.

سیدعلیرضا حسینی طلب در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز مهمترین محور پیشرفت، توسعه مهارت است، افزود: در راستای  معرفی فرصت های شغلی مهارت محور ارزان، اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان نمایشگاهی با حضور مهارت آموختگان موفق کارآفرین مراکز آموزش فنی وحرفه ای و آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد استان گلستان برگزار می کند.

وی  تصریح کرد: هدف از اجرای این نمایشگاه ترویج فرهنگ اشتغال زایی مهارت آموختگان با سرمایه خرد، ترویج و گسترش فرهنگ مهارت آموزی به عنوان ضرورت اشتغال پایدار با تاکید بر مشاغل ارزان، ارتقای فرهنگ کار و کارآفرینی در جامعه و حمایت از مهارت آموختگان کارآفرین در راه اندازی کسب و کار است.

دبیر شورای مهارت استان اضافه کرد: دراین نمایشگاه سعی شده تعداد ۴۰ حرفه آموزشی مراکز آموزش فنی وحرفه ای و آموزشگاه‌های فنی وحرفه ای آزاد که جهت راه اندازی مشاغل به سرمایه اندکی نیاز دارد را به بازدیدکنندگان و خصوصا نسل جوان جویای کار معرفی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فنی و حرفه ای استان گلستان نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر، در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آذر ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران گرگان واقع در شهرک ویلاشهر روبروی پارک با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد که از عموم مردم جهت بازدید دعوت بعمل می آید.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × 3 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ مزایای قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین درحوزه ICT

نماینده کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: از سوی دیگر چین مخالف هژمونی، تسلط و یکجانبه ...