راهبرد بازار؛ تهدید گوگل برای اخراج کارمندان واکسینه نشده

راهبرد بازار؛ تهدید گوگل برای اخراج کارمندان واکسینه نشده

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۵:۳۴

شرکت گوگل به کارمندانش اعلام کرد اگر به مقررات واکسیناسیون کووید ۱۹ عمل نکنند، حقوقشان قطع و در نهایت اخراج خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا، در اطلاعیه ای که از سوی مدیریت گوگل منتشر شده، اعلام شده است کارمندان تا سوم دسامبر فرصت داشتند وضعیت واکسیناسیون خود را اعلام و مدارک مربوط به آن را بارگزاری کنند یا برای معافیت پزشکی یا مذهبی درخواست کنند.

طبق گزارش شبکه سی ان بی سی، پس از این تاریخ، گوگل با کارمندانی که مدارک خود را ارائه نکرده اند یا واکسینه نشده اند و کسانی که درخواستهای معافیت آنها تایید نشده است، تماس خواهد گرفت.

کارمندانی که تا ۱۸ ژانویه به مقررات واکسیناسیون عمل نکرده باشند، در وضعیت مرخصی بدون حقوق به مدت ۳۰ روز قرار می گیرند و پس از آن به مدت شش ماه در وضعیت مرخصی بدون حقوق قرار گرفته و در نهایت  با خاتمه خدمت روبرو می شوند.

گوگل درباره گزارش سی ان بی سی مستقیما اظهارنظر نکرد اما اعلام کرد ما متعد هستیم هر اقدامی که لازم باشد را برای کمک به کارمندانمان که می توانند واکسینه شوند، انجام دهیم و قاطعانه پای سیاست واکسیناسیون می ایستیم.

بر اساس گزارش رویترز، گوگل اوایل ماه میلادی جاری در پی شیوع واریانت اُمیکرون و مقاومت برخی از کارمندان در برابر واکسیناسیون اجباری اعلام شده از سوی این شرکت، برنامه بازگشت به محل کار را به مدت نامعلومی به تعویق انداخت. این غول اینترنتی پیشتر پیش بینی کرده بود کارمندانش از ۱۰ ژانویه سه روز در هفته در محل کار حاضر خواهند شد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هجده + 20 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ جنجال واردات گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار

رد و بدل شدن خبر مربوط به ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار بار دیگر ...