راهبرد بازار؛ تمدید مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی‌ماه/پالایش ۳۰ درصد متقاضیان

راهبرد بازار؛ تمدید مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی‌ماه/پالایش ۳۰ درصد متقاضیان

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۱:۴۰

«محمود محمودزاده» روز جمعه در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: همزمان با ثبت نام‌های درحال انجام،  پالایش متقاضیان نیر در حال انجام است.

وی گفت: پالایش ۲۵ تا ۳۰ درصد از متقاضیان تمام شده است و از اول دی ماه اطلاع رسانی به واجدان شرایط انجام می‌شود تا ادامه مراحل ثبت نام را داشته باشند.

محمودزاده گفت: همزمان با تمدید مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی، عملیات کلنگ زنی و شروع ساخت واحدها در همه استان‌ها از جمله در استان یزد و سفر امروز وزیر راه و شهرسازی به این استان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تمدید ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن به دلیل ادامه تقاضا است، گفت: ثبت نام در شهرهایی که به تازگی به سامانه اضافه شده است ادامه خواهد داشت.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی توضیح داد: روش‌های شرکت در طرح نهضت ملی هم از طریق ثبت نام در سامانه ثمن و هم از طریق مشارکتِ خودمالکی و دریافت وام ساخت از بانک است.

وی توضیح داد: ثبت نام برای ۴۶۰ شهر که از ابتدا در طرح نهضت ملی مسکن جانمایی شده بودند، همچنان در سایت امکان پذیر است و این ثبت نام برای آخرین بار تا ۱۵ روز بعد از ۳۰ آذرماه تمدید می‌شود.

به گفته محمودزاده برای هر شهر از زمان قرار گرفتن در سامانه، ۲ ماه مهلت ثبت نام وجود دارد که ممکن است برای برخی از شهرها ۴۰ روز و برای برخی ۲۰ روز باقی مانده باشد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بیست + چهار =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ۵۰۴ واحد نهضت ملی مسکن در شهریار در حال ساخت است

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز دوشنبه ایرنا از وزارت راه ...