راهبرد بازار؛ تمامی راه‌های مازندران باز است

راهبرد بازار؛ تمامی راه‌های مازندران باز است

زمان انتشار : 1399/12/23 - 16:58

 عباسعلی نجفی روز شنبه که به همراه گروه های راهداری از محل کدوک در محور سوادکوه حضور دارد ، در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا ، توضیح داد که هم اکنون محور سوادکوه باز است اما شدت بارش برف از کدوک و تا فیروزکوه درحالا بارش است.

وی با بیان این که بارش برف و وجود مه دید افقی رانندگان را در محور سوادکوه گردنه گدوک و تا فیروزکوه به شدت کم کرده است، ادامه داد: به دلیل مسدود شدن راه های هراز و کندوان تراقیک و تردد خودرو در این محور سنگین است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مازندران با بیان اینکه محور کیاسر به سمنان نیز باز شده است ، تصریح کرد: البته به دلیل شرایط بارش بی وقفه برف توصیه می شود به هیچ عنوان در این مسیر تردد انجام نگیرد.

نجفی به بازگشایی محورهای کندوان و هراز نیز اشاره کرد و گفت: از آن جایی که این ۲ محور در ساعاتی مسدود شده بود ، در حال حاضر خودروهای کمی در این محورها درحال تردد هستند ، اما توصیه می شود از ترددهای غیرضروری خودداری شود.

این مسئول راهداری مازندران خطاب به رانندگان گفت که بیشتر مناطق  محورهای هراز ، کندوان و سوادکوه و کیاسر برفی و لغزنده است و باید تمامی مقررات ایمنی رعایت شود ، گفت:نیروهای راهداری در تمامی محورها مشغول انجام عملیات برفروبی و نمک پاشی هستند.

سامانه بارشی از اواخر روز پنجشنبه وارد مازندران شد و همچنان در استان مستقر است، طبق پیش‌بینی هواشناسی مازندران بارش سنگین برف در جاده‌های کوهستانی تا ظهر امروز نیز ادامه خواهد داشت.

به دلیل شدت بارش برف ، کولاک و منجر به ایجاد کولاک و بارش سنگین برف در ارتفاعات استان شد که اواخر شب همین بارش سنگین برف جاده‌های چالوس و هراز را مسدود کرد.

x

این مطالب را نیز ببینید!

خراسان جنوبی رتبه اول طرح جهش تولید مسکن را کسب کرد

بیرجند – ایرنا – استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان با واگذاری زمین به ۲۸ ...