راهبرد بازار؛ راه‌اندازی تعاونی‌های توسعه محلی در ۲۰۲۰ محله‌ کم برخوردار کشور

راهبرد بازار؛ راه‌اندازی تعاونی‌های توسعه محلی در ۲۰۲۰ محله‌ کم برخوردار کشور

زمان انتشار : 1400/10/02 - 18:31

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز پنجشنبه ایرنا از وزارت راه‌وشهرسازی، نشست مشترک معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و رییس اتاق تعاون ایران با هدف همکاری برای ساماندهی متقاضیان مسکن به ویژه مستاجران در ۲۰۲۰ محله کم برخوردار کشور در اتاق تعاون ایران برگزار شد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: اتاق‌های تعاون با توجه به در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی تولیدکنندگان مصالح ساختمانی آمادگی خود را برای حمایت از نوسازی بافت‌های فرسوده و تامین مصالح ساختمانی با قیمت مناسب اعلام کرده اند.

محمد آئینی اظهار داشت: در این نشست، مقرر شد تفاهم نامه مشترکی بین اتاق تعاون ایران، شرکت بازآفرینی شهری ایران و وزارت کشور جهت ساماندهی متقاضیان مسکن منعقد شود. همچنین مقرر شد در کل ۲۰۲۰ محله کم برخوردار کشور تعاونی‌های توسعه محلی برای ساماندهی ظرفیت‌های محلی برای نوسازی ساخت مسکن و مشارکت در توسعه و بازآفرینی محلات راه‌اندازی شود.

براساس مطالعات و بررسی‌های انجام شده در سطح کشور، ۲۰۲۰ محله کم برخوردار شناسایی شده است که طرح توسعه و تحول اجتماع محور محلات کم برخوردار با مشارکت تمام دستگاه‌ها و سازمان‌های ذیربط و با کمک گرفتن از ظرفیت ساکنان محلات در حال انجام است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

19 + یک =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ مدیرعامل سازمان بنادر: متولی دریا باید سازمان بنادر و دریانوردی باشد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، «علی اکبر صفایی» ...