راهبرد بازار؛ متقاضیان خرید از سایپا بخوانند/ پرداخت علی‌الحساب برای ساینا چقدر است؟

راهبرد بازار؛ متقاضیان خرید از سایپا بخوانند/ پرداخت علی‌الحساب برای ساینا چقدر است؟

زمان انتشار : 1400/10/02 - 21:25

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، در این دور از ثبت‌نام برای یارانه جدید سایپا، شش محصول شاهین.جی ، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس و وانت ۱۵۱ اس.ای با موتور ام.۱۳ عرضه شده‌اند.

متقاضیان خرید این محصولات می‌توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com/ در یکی از روش های پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید یا هر دو روش ثبت نام کنند.

 در روز قرعه‌کشی، ابتدا منتخبان روش پیش‌فروش یکساله مشخص می‌شوند و در صورت انتخاب برای این طرح، متقاضی در قرعه‌کشی پیش‌فروش مشارکت تولید، شرکت داده نمی‌شود.

برندگان قرعه‌کشی دو روش پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید ۷۲ ساعت فرصت دارند که نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

شاهین.جی

شاهینG یکی از گزینه‌هایی است که در این دور از ثبت‌نام برای یارانه جدید سایپا، عرضه می‌شود.مبلغ پیش‌پرداخت برای این خودرو ۹۱ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان تعیین شده است. قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۳۰۳ میلیون و ۹۰۷ هزار تومان و نرخ این خودرو در بازار، حدود ۳۴۰ میلیون تومان است.

کوئیک S

یکی دیگر از خودروهای موجود در در این دور از ثبت‌نام برای یارانه جدید سایپا، کوئیک S است.مبلغ پیش‌پرداخت برای این خودرو ۱۷۱ میلیون و ۸۹۶ هزار تومان تعیین شده است.قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۱۵۹ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان است و این خودرو در بازار، ۲۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

کوئیک R با گیربکس معمولی

متقاضیان همچنین در هنگام ثبت‌نام در در این دور از ثبت‌نام برای یارانه جدید سایپا، از امکان خرید کوئیک R با گیربکس معمولی نیز برخوردارند.مبلغ پیش‌پرداخت برای این خودرو ۸۷ میلیون و ۷۴۸ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۱۷۵ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان است و این خودرو در بازار، ۱۹۹ میلیون تومان قیمت دارد.

کوئیک با گیربکس معمولی

متقاضیان همچنین در هنگام ثبت‌نام در در این دور از یارانه جدید سایپا، از امکان خرید کوئیک R با گیربکس معمولی نیز برخوردارند.مبلغ پیش‌پرداخت برای این خودرو ۸۲ میلیون و ۹۱۹ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۱۴۵ میلیون و نرخ این خودرو در بازار، حدود ۱۹۴ میلیون تومان است.

ساینا S

یکی از خودروهای موجود در در این دور از ثبت‌نام برای یارانه جدید سایپا، ساینا S است.مبلغ پیش‌پرداخت برای این خودرو ۸۳ میلیون و ۷۸۹ هزار تومان تعیین شده است.قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۱۴۶ میلیون و ۵۷۲ هزار تومان است و این خودرو در بازار، ۲۰۳ میلیون تومان قیمت دارد.

سایپا SE 151

سایپا SE 151 یکی از گزینه‌هایی است که در این دور از ثبت‌نام برای یارانه جدید سایپا، عرضه می‌شود.مبلغ پیش‌پرداخت برای این خودرو ۷۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تعیین شده است.قیمت کارخانه‌ای این خودرو، ۱۴۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و نرخ این خودرو در بازار، حدود ۱۶۸ میلیون تومان است.

۲۲۳۲۲۳

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سیزده + 16 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ دنا جهش کرد، کوییک ریخت/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا و پراید

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در ...