راهبرد بازار؛ ارتفاع برف در برخی محورهای کوهستانی گیلان به ۵۰ سانتیمتر رسید

راهبرد بازار؛ ارتفاع برف در برخی محورهای کوهستانی گیلان به ۵۰ سانتیمتر رسید

زمان انتشار : 1400/10/04 - 21:48

فریبرز مرادی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در برخی محورها نیز بارش خفیف برف گزارش شده است، اظهار داشت: در محور سیاهکل-دیلمان نیز ارتفاع برف ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر و محور رودسر – لات محله ۵۰ سانتیمتر گزارش شده است.

وی اظهار داشت: بارش برف در محور شفت-امامزاده ابراهیم و امامزاده اسحاق، محور فومن – ماسوله بین حدود ۱۰ سانتیمتر و محور بهارستان-آقچای در حدسفیدپوش رسیده است.

مدیرکل راهداری گیلان گفت: در بر خی محورها نیز همچون محور بلوردکان-خصیب دشت-هالیدشت برف با ارتفاع ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر، ماسال-گیلوان سفیدپوش و مه غلیظ و زیاز-شوک ۲۰ تا ۳۰ سانتیمتر و شوک- ملکوت  ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر رسید که بارش در حال حاضر متوقف شده است.

مرادی اظهار داشت: ارتفاع برف در  گردنه حیران در محور آستارا-اردبیل تا ۱۵ سانتیمتر و کوهین در محور لوشان-قزوین در حد سفیدپوش گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در مابقی محورهای استان با ش باران را داریم ، گفت: درحال حاضربه غیر از محور پونل-خلخال که بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است مابقی محورهای استان باز و تردد در آنها جریان دارد.

مدیرکل راهداری حمل و نقل جاده‌ای گیلان از رانندگان خواست برای تردد در جاده های کوهستانی و برف‌گیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشید.

مرادی افزود: شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای استان گیلان بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی تمامی محورهای مواصلاتی گیلان و محورهای ارتباطی استان های همجوار می باشد.

هواشناسی گیلان روند کاهش دما ، باران ، وزش باد بعضی نقاط شدید  و در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف و کولاک را تا فردا شنبه پیش بینی کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج − چهار =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ ترانزیت اولویت نخست حوزه حمل و نقل ریلی است

اقتصاد ایران: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: دولت سیزدهم موضوع ...