راهبرد بازار؛ خسارت سیل به جاده‌های جنوب کرمان ۱۵۰ میلیارد تومان اعلام شد

راهبرد بازار؛ خسارت سیل به جاده‌های جنوب کرمان ۱۵۰ میلیارد تومان اعلام شد

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۰:۱۲

مسعود جمیلی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بارش باران طی چند روز اخیر سبب جاری سیلاب شد که خسارت زیادی به راه های روستایی، پل ها و ابنیه فنی در محورهای اصلی و بین شهرستانی منطقه جنوب کرمان وارد کرد.

مدیرکل راهداری جنوب کرمان به آخرین وضعیت مسیرهای مسدودی این منطقه اشاره کرد و از بازگشایی سه مسیر قلعه گنج _فنوج، قلعه گنج -جاسک و رودبارجنوب -زهکلوت در منطقه جنوب کرمان خبر داد.

وی با بیان اینکه فعالیت ماشین آلات راهداری در مناطق سیل زده جنوب استان کرمان ادامه دارد، از آغاز عملیات تیغ زنی مسیرهای روستایی از روز چهارشنبه (فردا) خبر داد.

جمیلی حجم بارش های چند روز اخیر را بیش از بارش یک سال آبی برشمرد و بر تامین بموقع اعتبار برای ساخت و احداث پل ها و ابنیه خسارت دیده در مناطق سیل زده تاکید کرد.

وی تصریح کرد: اقدامات اولیه برای تردد ایمن خودوها در مناطق سیل زده انجام شده و با حمل لوله و ایجاد پل های موقت لوله ای مسیرهای آسیب دیده بصورت مقطعی مرمت شدند.

مدیرکل راهداری جنوب کرمان آخرین وضعیت محورهای ارتباطی هفت شهرستان جنوبی استان کرمان را عادی تشریح کرد و گفت: تردد در تمامی محورهای جنوب کرمان در حال جریان است.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دوازده + 10 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ فیلم/ بارش برف و کولاک در جاده‌های برون شهری تهران

تهران- ایرنا- معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران گفت: جاده ...