راهبرد بازار؛ ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در نهضت ملی مسکن از ۲۰ دی‌

راهبرد بازار؛ ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در نهضت ملی مسکن از ۲۰ دی‌

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۰:۳۰

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از   روز پنجشنبه ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «محمود محمودزاده‌» با اعلام جزئیات‌ ثبت‌نام مجردان و پالایش‌های ثبت‌نام‌های طرح نهضت ملی مسکن که از ۲۸ مهرماه آغاز شده است، گفت: طبق تازه‌ترین آمار بیش از ۲ میلیون و ۴۷۹ هزار نفر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

معاون مسکن و ساختمان با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام برای همه متقاضیان به غیر از مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن شب گذشته به پایان رسید، افزود: دوشنبه ۲۰ دی ماه سامانه نهضت ملی مسکن برای مردان مجرد بالای ۲۳ سال باز می‌شود.

محمودزاده گفت: البته ثبت‌نام مجردان مرد بالای ۲۳ سال شرایطی دارد که اول هفته آتی اعلام خواهد شد و این دسته از متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن در شهرهایی که باز شده انجام می‌شود و برنامه‌ریزی شده تا در شهرهایی دیگری که تامین زمین در حال انجام است به زودی ثبت‌نام انجام شود که جزییات آن به محض فراهم شدن شرایط اعلام خواهد شد.

اخبار ثبت نام مسکن حکایت از این دارد که مجردها به شرط تنظیم تعهدنامه محضری برای ارایه عقدنامه در هنگام واگذاری واحد مسکونی، می‌توانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کنند و چنانچه هنگام واگذاری به تعهد ازدواج عمل نکنند، قرارداد فاقد اعتبار می‌شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

20 − 12 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ تردد خودروها در محورهای کندوان و هراز پرحجم است

سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به بارش ...