راهبرد بازار؛ واکنش دلار به مذاکرات/ امید معامله‌گران به توافق از دست رفت؟

راهبرد بازار؛ واکنش دلار به مذاکرات/ امید معامله‌گران به توافق از دست رفت؟

زمان انتشار : 1400/11/04 - 18:11

در این ساعت از معاملات و طبق اعلام کانون صرافان، قیمت خرید دلار در صرافی‌ها ثابت ماند و ۲۵هزار و ۴۱۰تومان اعلام شد. اما قیمت فروش دلار با حدود ۱۰۰تومان افزایش، ۲۵هزار و ۸۱۰تومان تعیین شد.

یورو نیز در صرافی‌ها، ۲۸هزار و ۸۰۰تومان برای خرید و ۲۹هزار و ۲۴۰تومان برای فروش قیمت خورد.

همچنین صرافی ملی امروز قیمت دلار را حدود ۱۰۰تومان افزایش داد و به ۲۵هزار و ۷۶۷تومان برای فروش و ۲۵هزار و ۵۱۱تومان برای خرید رساند.

قیمت یورو اما در این صرافی اندکی کاهش یافت و ۲۹هزار و ۲۳۱تومان برای فروش و ۲۸هزار و ۹۴۲تومان برای خرید اعلام شد. همچنین در سامانه نیما، دلار ۲۴هزار و ۳۱۶تومان برای خرید و ۲۴هزار و ۵۳۷تومان برای فروش قیمت خورد.

یورو نیز در این سامانه با قیمت ۲۷هزار و ۶۰۴تومان برای خرید و ۲۷هزار و ۸۵۵تومان برای فروش معامله می‌شود.

در بازار آزاد نیز دلار نسبت به دیروز حدود ۲۰۰تومان افزایش یافته است و در این ساعت در محدوده قیمتی ۲۸هزار و ۲۰۰تومان خرید و فروش می‌شود.

اخبار سیاسی که این روزها می‌تواند به بازار جهت بدهد زیاد است اما بنظر میرسد بازار بیش از هر چیز منتظر رسیدن اخبار توافق از وین است و به سایر اتفاقات از جمله توافق با چین واکنش چندانی نشان نمی‌دهد.

از طرف دیگر از آنجایی که اخبار مثبت موثقی از مذاکرات به گوش نمی‌رسد و هرازگاهی طرفین گمانه زنی‌هایی می‌کنند بازار با شیب ملایمی رو به افزایش است.

اما با این حال به نظر می‌رسد امید معامله‌گران به توافق هسته‌ای به طور کامل از دست نرفته زیرا شاهد نوسانات اندکی در بازار هستیم.

۲۲۳۲۲۵

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × 5 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ راه دراز «سیب‌زمینی» و «گوجه فرنگی» تا سفره ایرانیان/املت و کوکو عمری کمتر از ۱۵۰ سال دارد

اگر چه برای ایرانی‌های امروزی تصور دنیای بدون املت و دمی‌گوجه سخت است، ولی مگر ...