راهبرد بازار؛ پاکسازی بزرگ در تیم امنیتی توییتر

راهبرد بازار؛ پاکسازی بزرگ در تیم امنیتی توییتر

زمان انتشار : 1400/11/08 - 06:41

شرکت توییتر اعلام کرد مدیر امنیت و مدیر امنیت اطلاعات از این شبکه اجتماعی جدا شده و در هفته های آینده این شرکت را ترک می کنند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا، این تغییر و تحولات پس از کناره گیری جک دورسی، هم موسس توییتر از سمت خود به عنوان مدیرعامل در نوامبر صورت می گیرد. وی اداره این شرکت را به دست پاراگ اگراوال سپرد که از آن زمان در ساختار مدیریت این شرکت شبکه اجتماعی تغییراتی داده است. توییتر مشخص نکرد آیا خروج این دو مدیر به صورت داوطلبانه بوده است یا خیر.

پیتر زاتکو، هکر سابق که به ماج (Mudge) معروف بود، در سال ۲۰۲۰ پس از این که توییتر با یک رخنه امنیتی روبرو شد و در جریان آن هکرها موفق شدند از حسابهای احراز هویت شده اشخاص سرشناس نظیر بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت و ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا پیام ارسال کنند، به سمت مدیر امنیت منصوب شد.

بر اساس گزارش رویترز، نیویورک تایمز، نخستین رسانه ای بود که خبر خروج زاتکو و رینکی سِتی، مدیر امنیت اطلاعات از توییتر را منتشر کرد. طبق یادداشتی که روز چهارشنبه پاراگ اگراوال به کارمندان توییتر ارسال کرد، این تغییرات به دنبال ارزیابی نحوه اداره امور در این سازمان و تاثیر آن بر کار اولویت دار صورت گرفته و ماهیت این وضعیت آنچه که اگراوال امکان دارد با کارمندانش در میان بگذارد را محدود کرده است.

انتهای پیام

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ استفاده از تیک‌تاک در مریلند آمریکا ممنوع شد

فرماندار ایالت مریلند آمریکا با صدور یک دستور فوق العاده، استفاده از اپلیکیشن ویدئویی چینی ...