راهبرد بازار؛ اعضای جدید هیات مدیره اموال تملیکی منصوب شدند

راهبرد بازار؛ اعضای جدید هیات مدیره اموال تملیکی منصوب شدند

زمان انتشار : 1400/11/08 - 06:45

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، مجمع عمومی سالیانه سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی عصر امروز – چهارشنبه – با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی بعنوان رئیس مجمع، حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور، امیر حسین رحیمی  وزیر دادگستری و نمایندگان دیگر اعضاء در سالن جهاد وزارت اقتصاد برگزار شد.

در این جلسه اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت اموال تملیکی گزارشی از عملکرد سال مالی منتهی به اسفندماه سال ۱۳۹۹ ارائه کردند و در بخش دیگر نیز حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۰ توسط اعضای مجمع این سازمان انتخاب شد.

براساس این گزارش در ادامه، اقدامات صورت گرفته سازمان اموال تملیکی در سراسر کشور طی ماه‌های اخیر برای تعیین تکلیف کالاهای سنواتی و ساماندهی انبارها در راستای صیانت از حقوق دولت و مردم توسط سید عبدالمجید اجتهادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان به نظر اعضای مجمع عمومی رسید.

در پایان این مجمع نیز وزیر اقتصاد اعضای جدید هیات مدیره سازمان اموال تملیکی را معرفی نمود که به ترتیب «صاحب حجتی» بعنوان عضو هیات مدیره و قائم مقام، «علی جمشیدی» عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع و «سعید غلامی باغی» را بعنوان عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول منصوب کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ کوپن می‌تواند مشکل معیشتی مردم را حل کند؟/ تحلیل یک کارشناس درباره اثرگذاری یارانه‌ها روی اقتصاد خانوار

حمید حاج‌اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین اظهار داشت: آنچه که موجب نگرانی و مشکلات ...