راهبرد بازار؛ سقوط آزاد قیمت آیفون در بازار/ جدول قیمت‌ها

راهبرد بازار؛ سقوط آزاد قیمت آیفون در بازار/ جدول قیمت‌ها

زمان انتشار : 1400/11/21 - 11:17

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، در بین تلفن های همراه آیفون ۱۳ مدل ساده آن با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت در چند هفته اخیر ۶۰۰ هزار تومان ارزان شده و این تلفن همراه در حال حاضر ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده است. مدل دیگر آن با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت نیز در این مدت کاهش قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

آیفون ۱۳ مینی نیز با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت در این مدت ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و در حال حاضر ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و مدل دیگر آن با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت نیز از ۲۶ میلیون تومان در هفته های گذشته امروز به ۲۴ میلیون تومان رسیده است.

آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت در این مدت نزدیک به ۲ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده و این تلفن همراه در حال حاضر ۳۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

در بین آیفون های ۱۲ و ۱۱ موجود در بازار، این کاهش قیمت ها مشهود است به طوری که آیفون ۱۲ ساده با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت از ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در هفته های گذشته امروز به ۲۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده و آیفون ۱۱ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت نیز در این مدت ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده است. این تلفن همراه در حال حاضر در بازار ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

قیمت روز آیفون های موجود در بازار در جدول زیر آمده است:

۲۲۳۲۲۷

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

16 + 1 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛  امضاهای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت از نصاب قانونی افتاد

علی جدی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت: کمیسیون صنایع در نامه‌ای ...